LINE 6 POD X3 PRO

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
pedzel
Posty: 175
Rejestracja: czwartek 27 gru 2007, 00:00

LINE 6 POD X3 PRO

Post autor: pedzel » środa 10 cze 2009, 01:15

Witam!
Czy może ktoś się wypowiedzieć odnośnie jakości brzmień w stosunku do wcześniejszych wersji jak i symulacji typu Ampiltube / guitar rig itp.
Poza tym jak się maja symulacje preampow mikrofonowych które sa w tej wersji urządzenia
Proszę o wszelkie ....
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tasiorowski
Posty: 543
Rejestracja: poniedziałek 03 gru 2007, 00:00

Re: LINE 6 POD X3 PRO

Post autor: Tasiorowski » środa 10 cze 2009, 02:00

...Witam!
Czy może ktoś się wypowiedzieć odnośnie jakości brzmień w stosunku do wcześniejszych wersji jak i symulacji typu Ampiltube / guitar rig itp.
Poza tym jak się maja symulacje preampow mikrofonowych które sa w tej wersji urządzenia
Proszę o wszelkie ....
pozdrawiam...
**********************
U nas takowy stoi - i bardzo go sobie cenimy. Jako urządzenie jest spoko, ale wtyczka POD FARM, którą z nim dostajesz, to naprawdę wypas, który moim zdaniem wyprzedza amplitube i Guitar Rig. Symulacji mikrofonowych nie używaliśmy nigdy, ale na przykłąd jak nie masz pomysłu na bas, to podepnij go liniowo, włącz jakiś preset i zacznij kręcić - powinno się wyklarować. Moim zdaniem - urządzenie zdecydowanie warte swojej ceny, tańsze niż Guitar Rig, a masz to w harwerze i dodatkowo kupę symulacji, które są bardziej przerjżyście poukładane i są naprawdę świetne
Mocny Pecet + Laptop, Presonus FIRESTUDIO + DIGIMAX FS, TC M One XL, TC HELICON VIOCEWORKS, ALESIS 3630, MXL 2006 + 770, SE 3 Stereo Pair, Sontronics SIGMA, Shure SM 57, 81, Audio-Technica - ATM 650 x 3, ATM 250 DE, ATM 450, APS AEON, E-MU PM 5, AKG 141

Recoil
Posty: 33
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 00:00

Re: LINE 6 POD X3 PRO

Post autor: Recoil » środa 10 cze 2009, 10:36

zgadzam się z przedmówcą. Brzmienie symulacji pieców są naprawdę dobre. Guitar Rig a zwłaszcza amplitube się chowa. Ja długo szukałem i jeżeli chodzi o brzmienie gitarowa, a właściwie jego symulację to to jest to!!!! Polecam!

Recoil

pedzel
Posty: 175
Rejestracja: czwartek 27 gru 2007, 00:00

Re: LINE 6 POD X3 PRO

Post autor: pedzel » środa 10 cze 2009, 10:36

Dziękuję za zainteresowanie tematem
A wspomniane symulacje mkrofonowe (do wokalu) można "traktować poważnie"
Czy są one "upchane" tylko od tak sobie
Oczywiście chodzi mi czy nadają się do poważniejszych zastosowań studyjnych


Awatar użytkownika
Szofer
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek 30 mar 2009, 00:00

Re: LINE 6 POD X3 PRO

Post autor: Szofer » środa 10 cze 2009, 22:12

...Dziękuję za zainteresowanie tematem
A wspomniane symulacje mkrofonowe (do wokalu) można "traktować poważnie"
Czy są one "upchane" tylko od tak sobie
Oczywiście chodzi mi czy nadają się do poważniejszych zastosowań studyjnych

...
**********************

Hej

Posiadam i powiem ze jezeli to nie komercyjne i takie domowe studio to OK wystarczy a jezeli cos wiecej to zastanowilbym sie nad czyms rzeczywiscie leprzym, co do symulacji gitar, basu to naprawde wypac tylko jako hardware ma pewne ograniczenia modulowe przed czy po pre-ampie i to mnie osobiscie troszke boli Boss GT Pro inaczej troszke to rozwiazal no ale zobaczymy moze kiedys i tupie tego Boss'a

Hej

Mesa Boogie Traxis, Marshall JMP-1, ADA MP-1, POD X3, Digitech 2120, Rocktron Voodu Value, TC Electronic G-Major, DBX 166A, Rocktron Intellifex, Mesa Bogie 2:90, KRK VXT6, FocusriteSaffire, Ibanez, Framus, Cubase, VST,BeyerDynamic DT150,Behringer FCB-1010

ODPOWIEDZ