Audio Technica ATH-M40FS

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
Gerry
Posty: 552
Rejestracja: czwartek 09 cze 2005, 00:00

Audio Technica ATH-M40FS

Post autor: Gerry » wtorek 29 lis 2005, 11:58

Witam! Ktoś miał do czynienia z tymi słuchawkami? Mozecie coś wiecej napisac jakie odczucia i jak się pracuje z nimi?
...kto pyta nie błądzi :-)) Niech milczę jesli nie mam nic ciekawego do powiedzenia...

Awatar użytkownika
ghospore
Posty: 44
Rejestracja: poniedziałek 30 gru 2002, 00:00

Re: Audio Technica ATH-M40FS

Post autor: ghospore » wtorek 29 lis 2005, 18:59

...Witam! Ktoś miał do czynienia z tymi słuchawkami? Mozecie coś wiecej napisac jakie odczucia i jak się pracuje z nimi?...

**********************



Witam! Używam Audio Technica ATH-M40FS. Nabyłem je z polecenia kogoś, komu na prawde można zaufać. Doskonale sie sprawdzają, szczególnie do nagrań w terenie. Są to bowiem słuchawki zamknięte i bardzo dobrze izolują od dźwięków otoczenia. Jeżeli chodzi o pasmo przenoszenia to producent podaje chyba 5 Hz - 28 kHz. Miałem okazje porównać je w różnych zastosowaniach z kultowymi (w niektórych kręgach) Beyerdynamic DT990. Bayerdynamiki są według mnie nieco jaśniejsze i może troszeczke lepiej oddają detale (pewnie właśnie dlatego, że są jaśniejsze). Oczywiście przy wielogodzinnym słuchaniu w Audio-Technikach, uszy sie pocą, ale taka natura słuchawek zamkniętych. No i cena jest b. atrakcyjna. Osobiście polecam.



pozdrawiam
pozdrawiam

Awatar użytkownika
BigGuns
Posty: 248
Rejestracja: poniedziałek 28 lis 2005, 00:00

Re: Audio Technica ATH-M40FS

Post autor: BigGuns » wtorek 29 lis 2005, 19:16

...Witam! Ktoś miał do czynienia z tymi słuchawkami? Mozecie coś wiecej napisac jakie odczucia i jak się pracuje z nimi?...

**********************

miałem pożyczone ATH-M40FS, więc mogę porównać do słuchawkach na których pracuję po nocach, czyli Beterdynamic DT 770. W ATH Góra trochę bardziej przytłumiona, mniej też basu. Prawda że uszy bolą po paru godzinach (ale za to nie będą odstające:P ). Ogólnie porządne słuchawki.



W sumie, jak mi się zwalą Beyerdinamiki to na pewno kupię ATH, zwłaszcza że z wysyłką ze Stanów to obecnie jakieś 85 dolców (więc nie powinno podpaść pod cło). Wniosek jest taki, że nie wszystko co jest tanie musi być złe :)

ODPOWIEDZ