Program w TVN24 o zakładaniu studia

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
pawelq
Posty: 347
Rejestracja: piątek 19 sie 2005, 00:00

Re: Program w TVN24 o zakładaniu studia

Post autor: pawelq » piątek 03 lut 2006, 02:31

Ostatnia rzecz - jak zobaczylem ten odcinek po montazu to sie troche zdziwilem, gdyz zarówno liczby które oni podawali, sens naszych wypowiedzi i generalnie cala forma, zdecydowanie sie roznily od tego co bylo przy nagrywaniu programu.



pozdrawiam

Michał Hrebień...

**********************



Pozdrawiam również i przepraszam, jeśli uraziłem. Fragment Twojej wypowiedzi, który zacytowałem powyżej wiele tłumaczy. I uczy, że dziennikarzowi nie wolno dać do siebie podejść bez gwarancji na piśmie, że wszelki materiał podlega autoryzacji i bez takowej nie zostanie wyemitowany.



Z drugiej strony, myślę, że nawet mówiąc jednym zdaniem można było wspomnieć, że na zatrzymaniu dźwięków wchodzących i wychodzących sprawa się nie kończy. Ale całkowicie rozumiem, że zdanie stałoby sie zbyt długie jak na standardy TV i by je obcięli lub w ogóle wyrzucili.



Chyba mnie poniosło kiedy zobaczyłem, że ja, człowiek spoza branży i interesujący się tematyką po części dlatego, że moja działalność zawodowa ociera sie o podobne zagadnienia, a po części z ciekawości, jest w stanie wychwycić tyle nieścisłości w programie. Nic nie warta ta telewizja.



Wszystkiego dobrego, powodzenia w działalnosci muzycznej, i przepraszam raz jeszcze.

Awatar użytkownika
Kadet
Posty: 3
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 00:00

Re: Program w TVN24 o zakładaniu studia

Post autor: Kadet » piątek 03 lut 2006, 10:09

...Ostatnia rzecz - jak zobaczylem ten odcinek po montazu to sie troche zdziwilem, gdyz zarówno liczby które oni podawali, sens naszych wypowiedzi i generalnie cala forma, zdecydowanie sie roznily od tego co bylo przy nagrywaniu programu.



pozdrawiam

Michał Hrebień...

**********************



Pozdrawiam również i przepraszam, jeśli uraziłem. Fragment Twojej wypowiedzi, który zacytowałem powyżej wiele tłumaczy. I uczy, że dziennikarzowi nie wolno dać do siebie podejść bez gwarancji na piśmie, że wszelki materiał podlega autoryzacji i bez takowej nie zostanie wyemitowany.



Z drugiej strony, myślę, że nawet mówiąc jednym zdaniem można było wspomnieć, że na zatrzymaniu dźwięków wchodzących i wychodzących sprawa się nie kończy. Ale całkowicie rozumiem, że zdanie stałoby sie zbyt długie jak na standardy TV i by je obcięli lub w ogóle wyrzucili.



Chyba mnie poniosło kiedy zobaczyłem, że ja, człowiek spoza branży i interesujący się tematyką po części dlatego, że moja działalność zawodowa ociera sie o podobne zagadnienia, a po części z ciekawości, jest w stanie wychwycić tyle nieścisłości w programie. Nic nie warta ta telewizja.



Wszystkiego dobrego, powodzenia w działalnosci muzycznej, i przepraszam raz jeszcze....

**********************

nie ma sprawy. Lubie fora inernetowe na poziomie, gdzie kazdy potrafi przeprosic za swoj post.....

rowniez zycze wszystkiego dobrego.


ODPOWIEDZ