Korg Legacy Collection - kontroler

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
JankoMuzykant
Posty: 497
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00
Kontakt:

Korg Legacy Collection - kontroler

Post autor: JankoMuzykant » sobota 27 maja 2006, 15:06

Jak się ma kontroler z pakietu? Chodzi mi o gałki, klawiaturka marna, bo mała i ona mnie nie interesuje. Cena spadła do atrakcyjnego poziomu i rozważam zakup, ale szukam wrażeń kogoś, kto tym kręcił.

Czy to w ogóle da się traktować jak typowy kontroler gałkowy ogólnych zastosowań? (znaczy poza softem z zestawu) Czy te nibykabelki mają wpływ na wysyłanie jakiś komunikatów?
Pozdrawia Adam (przypadkiadama.com)

Awatar użytkownika
Jassio
Posty: 241
Rejestracja: niedziela 23 sty 2005, 00:00

Re: Korg Legacy Collection - kontroler

Post autor: Jassio » niedziela 28 maja 2006, 12:02

Mówiac szczerze: nie wiem dlaczego producent zdecydował się na zmniejszoną replikę intrumentu. Te klawiszki wygladają jak dla bajeru a nie do grania.

A jak jest z gałkami, niestety nie wiem, bo nie jestem użytkownikiem :P
[addsig]
Świat bez muzyki byłby monofoniczny,
a tak jest wielowymiarowy.

Awatar użytkownika
psysutra
Posty: 596
Rejestracja: czwartek 01 sty 2009, 00:00

Re: Korg Legacy Collection - kontroler

Post autor: psysutra » czwartek 29 wrz 2011, 19:04

...Mówiac szczerze: nie wiem dlaczego producent zdecydował się na zmniejszoną replikę intrumentu. Te klawiszki wygladają jak dla bajeru a nie do grania.
A jak jest z gałkami, niestety nie wiem, bo nie jestem użytkownikiem :P ...
 


Odświeżam temat :)


Jak się ma z graniem kontroler z tego pakieciku? Bo ostrzę sobie ząbki na niego.

Stay Psychedelic People!

dust
Posty: 190
Rejestracja: środa 09 kwie 2003, 00:00

Re: Korg Legacy Collection - kontroler

Post autor: dust » czwartek 29 wrz 2011, 21:22

......Mówiac szczerze: nie wiem dlaczego producent zdecydował się na zmniejszoną replikę intrumentu. Te klawiszki wygladają jak dla bajeru a nie do grania. A jak jest z gałkami, niestety nie wiem, bo nie jestem użytkownikiem :P ... 
Odświeżam temat :)
Jak się ma z graniem kontroler z tego pakieciku? Bo ostrzę sobie ząbki na niego....

Gdzieś dawno czytałem, że ma to to dużą latencję.

Awatar użytkownika
Jarek_Zand
Posty: 127
Rejestracja: niedziela 23 sie 2009, 00:00

Re: Korg Legacy Collection - kontroler

Post autor: Jarek_Zand » czwartek 29 wrz 2011, 22:19

Odświeżam temat :)
Jak się ma z graniem kontroler z tego pakieciku? Bo ostrzę sobie ząbki na niego.


Tylko, że tego pakieciku już nie ma. Korg od pewnego czasu sprzedaje swoje legacy VSTi oddzielnie i dał sobie spokój z kontrolerem. Pozostaje Ci więc tylku zakóp z drugiej ręki.


Awatar użytkownika
psysutra
Posty: 596
Rejestracja: czwartek 01 sty 2009, 00:00

Re: Korg Legacy Collection - kontroler

Post autor: psysutra » piątek 30 wrz 2011, 20:37

...
Odświeżam temat :)
Jak się ma z graniem kontroler z tego pakieciku? Bo ostrzę sobie ząbki na niego.


Tylko, że tego pakieciku już nie ma. Korg od pewnego czasu sprzedaje swoje legacy VSTi oddzielnie i dał sobie spokój z kontrolerem. Pozostaje Ci więc tylku zakóp z drugiej ręki....
 


 


Właśnie się z tym zamiarem noszę :)


 


Chodzi mi o mechanikę klawiatury, latencję oraz generalnie- jak to wygląda realnie- gałkologia etc :)

Stay Psychedelic People!

ODPOWIEDZ