SSL XRACK

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
Łukasz1985
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 24 sty 2005, 00:00

SSL XRACK

Post autor: Łukasz1985 » środa 06 wrz 2006, 17:08

Witam. Co myślicie o SSL seri XRACK? Bo ceny są kuszące. Są trzy klocki w cenie lekko ponad 2300zł. Kuszące no nie?

Pozdrawiam i czekam na sugestie
Cubase Pro 8 - Windows 7 Home Premium (64bit)

Awatar użytkownika
matiz
Posty: 3424
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2003, 00:00
Kontakt:

Re: SSL XRACK

Post autor: matiz » środa 06 wrz 2006, 18:43

czekam na sugestie

Bierz caly zestaw.

Awatar użytkownika
Laliszon
Posty: 438
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 00:00

Re: SSL XRACK

Post autor: Laliszon » czwartek 07 wrz 2006, 10:55

...czekam na sugestie

Bierz caly zestaw....
******************
Nie wiecie kto jest polskim dystrybutorem?

Awatar użytkownika
grembo
Posty: 2289
Rejestracja: czwartek 16 mar 2006, 00:00

Re: SSL XRACK

Post autor: grembo » czwartek 07 wrz 2006, 11:04

audiotech - ul.Rosoła - warszawa

chodzi o X-logic? brzydkie to w naturze (widzialem) - ale moze fajne.

Ja czekam az Duende bedzie na PC, wtedy zbiorcza obejrze i to o czym wspominacie, juz sie z J.Domanskim ustawilem na wrzesien, ale chyba sie odwlecze - lokalizacja na Pc jeszcze sie nie dokonala.

Awatar użytkownika
Master
Posty: 1390
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2003, 00:00

Re: SSL XRACK

Post autor: Master » czwartek 07 wrz 2006, 11:14

Ja czekam az Duende bedzie na PC, wtedy zbiorcza obejrze i to o czym wspominacie, juz sie z J.Domanskim ustawilem na wrzesien, ale chyba sie odwlecze - lokalizacja na Pc jeszcze sie nie dokonala....
**********************
jak sie pojawi na poczatku przyszłego roku to bedzie sukces.... jakis czas temu miałem okazje podłubac w SSL 4000 wavsa , Kompresor Lepiej działa niz inne wtyczki VST , EQ miły w brzmieniu , E-Channel jakos mi nieprzypadł do gustu ,,, ...
porownałem G-Master Buss Compressor z 1176 LN UAD-1 ....
1176LN działa duuuzo lepiej , jesli tak mam dzialac Duende , to raczej srednio fajnie ...

Awatar użytkownika
JoachimK
Posty: 3148
Rejestracja: środa 12 paź 2005, 00:00
Kontakt:

Re: SSL XRACK

Post autor: JoachimK » czwartek 07 wrz 2006, 11:20

porownałem G-Master Buss Compressor z 1176 LN UAD-1 ....
1176LN działa duuuzo lepiej , jesli tak mam dzialac Duende , to raczej srednio fajnie ... ...
**********************

Przeciez to jest zupelnie rozny sprzet, wiec jak to porownywac? 1176 z zasady jest czyms zupelnie innym (o calkowicie, ale to calkowicie innej konstrukcji) niz MasterBus (i w ogole nieco odmiennej konstrukcji niz jakiekolwiek inne kompresory na VCA DBX).
Poza tym Duende to nie jest symulacja G4000, tylko C200.
Nie odpowiadam na porady via prywatny mail. Od tego jest to forum!

Awatar użytkownika
grembo
Posty: 2289
Rejestracja: czwartek 16 mar 2006, 00:00

Re: SSL XRACK

Post autor: grembo » czwartek 07 wrz 2006, 12:17

to nie symulacja

to jest to co cyfrowym jest w stole SSL :)

Awatar użytkownika
JoachimK
Posty: 3148
Rejestracja: środa 12 paź 2005, 00:00
Kontakt:

Re: SSL XRACK

Post autor: JoachimK » czwartek 07 wrz 2006, 12:28

to jest to co cyfrowym jest w stole SSL :)...
**********************

No wiec mowie - algorytm z C200
Nie odpowiadam na porady via prywatny mail. Od tego jest to forum!

Awatar użytkownika
Master
Posty: 1390
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2003, 00:00

Re: SSL XRACK

Post autor: Master » czwartek 07 wrz 2006, 12:35


Przeciez to jest zupelnie rozny sprzet, wiec jak to porownywac? 1176 z zasady jest czyms zupelnie innym (o calkowicie, ale to calkowicie innej konstrukcji) niz MasterBus (i w ogole nieco odmiennej konstrukcji niz jakiekolwiek inne kompresory na VCA DBX).
Poza tym Duende to nie jest symulacja G4000, tylko C200.
...
**********************

Kolego , co mnie obchodzi konstrukcja, zakładam jeden i drugi na BUS widze i słysze jakie sa efekty ...
więc twoje wywody Konstrukcyjne sa raczej obojętne .... mowa o wtyczkach VST a nie konstrukcjach , wybieram to co lepiej brzmi i działa.,

Siedziałem dwa dni w studio pracujac na wavsa SSL G-Master i działa o niebo lepiej niz przecietny kompresor VST załozony na BUS , ale nie działa lepiej od 1176 LN uad-1 takze na BUS -ie

Nastpena sprawa dla twojej wiadomosci Buss Compressor ktory wystepuje jako wtyczka w DUENDE jest takze symulacja SSL 4000 G a nie C200
wiec jesli DUANDE ma tak działac jak Waves , to raczej mnie nie porusza ten sprzet,


Awatar użytkownika
Master
Posty: 1390
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2003, 00:00

Re: SSL XRACK

Post autor: Master » czwartek 07 wrz 2006, 12:38

...to jest to co cyfrowym jest w stole SSL :)...
**********************

No wiec mowie - algorytm z C200
...
**********************
CYTUJE !!!
Buss Compressor z systemu Duende przynosi podwójne korzyści, w postaci spektakularnych efektów brzmieniowych i uniwersalnie dobranej charakterystyki kompresji. Będąc repliką kompresora zastosowanego na sumie w konsolecie SSL 4000 G - etc...... t.

nastepny Cyctat

Equalizer i blok Dynamiki tworzą wspólnie tzw. Channel Strip, który pochodzi bezpośrednio z konsolety SSL C200. Zawiera on oddzielne filtry dolno i górnoprzepustowy, czteropasmowy parametryczny equalizer, niezależne bloki kompresora/limitera i bramki szumów/ekspandera, oraz pokrętło regulacji poziomu sygnału na wyjściu bloku

ODPOWIEDZ