Problem z Emu 1616m

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
StereoCult
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 20 wrz 2005, 00:00

Re: Problem z Emu 1616m

Post autor: StereoCult » niedziela 08 paź 2006, 17:28

uuu to nie dobrze czytac ze koledzy maja problem z ta karta bo wlasnie zakupilem 1616m i ma przyjechac we wtorek....jak obadam sytuacje dam znac czy wszystko dziala poprawnie...pozdrawiam

Peta
Posty: 98
Rejestracja: sobota 03 gru 2005, 00:00

Re: Problem z Emu 1616m

Post autor: Peta » poniedziałek 09 paź 2006, 12:07

badziewna seria moja 1820m juz dwa lata smiga po 12g na dobe

SoundImport
Posty: 11
Rejestracja: środa 04 cze 2003, 00:00

Re: Problem z Emu 1616m

Post autor: SoundImport » poniedziałek 09 paź 2006, 12:28

...Ale jaja!!! Mam taki problem. Kupiłem w styczniu tego roku Emu 1616m ...
**********************
Witam,

problem ten związany jest wyłącznie z jednoczesnym włączeniem fantomu +48V i podłaczeniem B] niesymetrycznego kabla !!!![/B]

Powyższa usterka wywołana jest działaniem użytkownika i najcześciej dotyczny drugiego właśnie wejścia mikrofonowego.

Proponujemy SPRAWDZAĆ klable przez załączeniem fantomu ,czy są w pełni symetryczne , czy też quazi symetryczne lub niesymetryczne, czy nie mają zwarcia- zaoszczędzi to wydatków i problemów.

dystrybutor E-mu
Sound Import

keyzone
Posty: 147
Rejestracja: czwartek 08 gru 2005, 00:00

Re: Problem z Emu 1616m

Post autor: keyzone » poniedziałek 09 paź 2006, 13:18

Proponujemy SPRAWDZAĆ klable przez załączeniem fantomu ,czy są w pełni symetryczne , czy też quazi symetryczne lub niesymetryczne, czy nie mają zwarcia- zaoszczędzi to wydatków i problemów.

dystrybutor E-mu
Sound Import...
**********************
Witam ponownie. Odpowiedź dla Pana eksperta z dystrybucji:
1. Problem dotyczy nie 2 WEJŚCIA a 2 WYJŚCIA (DockOut2). W tym nowym egzemplarzu przysłanym w ramach reklamacji nawet nie zdażyłem podłączyć mikrofonu, bo od razu sprawdzałem to co było zepsute w poprzednim egzemplarzu, czyli właśnie 2 wyjście.
2. Nie zamierzam się nikogo zniechęcać do tej karty, bo sam ją chcę mieć, ale bez tej usterki. To jest znakomite urządzenie, a problem narazie zrzucam na wadę dotycząca kilku egzemplarzy. Bardzo mnie cieszy,że ktoś ma tą kartę i nie ma żadnych problemów.
3. Zanim Pan będzie dawał lekcje z podłączania kabli uprzejmie proszę czytać uważnie posty dotyczące problemu
[addsig]
www.digimatch.eu i7 950, 24GB RAM, E-mu 1616m PCIe, Cubase7, Ozone5 Advanced, Komplete7, EWQLSO Platinium Plus, Goliath, Stormdrum2 Pro, Omnisphere, Trilian, ARC, T-Racks3 CS Grand, Real Guitar, LPC, Noman Factory British Bund

Awatar użytkownika
PiotrK
Posty: 1517
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Problem z Emu 1616m

Post autor: PiotrK » poniedziałek 09 paź 2006, 14:38

Post został usunięty.
[Użytkownik usunął konto]

ODPOWIEDZ