Audiotrack Prodigy7.1 HiFi, opłaca się?

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
lukaszg
Posty: 138
Rejestracja: poniedziałek 13 mar 2006, 00:00

Audiotrack Prodigy7.1 HiFi, opłaca się?

Post autor: lukaszg » środa 01 lis 2006, 15:23

Witam!

Mam zamiar przesiąść się na inne dźwiękówkę w komputerze.
Największym priorytetem dla mnie jest nagrywanie z cyfrowego źródła dźwięku.
Więc, zależy mi najbardziej, aby karta miała cyfrowe wejście optyczne i elektryczne (i takie wejścia ona posiada). A przy okazji, żeby można było także podpiąć głośniki 5.1.

I karta Audiotrack Prodigy7.1 HiFi, spełnia wszystkie moje oczekiwania... Jednak jest jedno "ale" i nie mogę się doszukać odpowiedzi na moje wątpliwości... A w starszych (prostszych) modelach Audiotrack Prodigy są na płycie karty dźwiekowej wejścia w stylu cd in lub aux in...
Jednak na tej Audiotrack Prodigy7.1 HiFi nie mogę się nigdzie doszukać informacji czy jest takie wejście czy nie ma. A zależałoby mi aby choćby jedno takie było, gdyż w moim komputerze (w celach rozrywkowych) mam kartę telewizyjną, której kabelek audio podłącza się właśnie do tego wewnętrznego gniazda karty dźwiękowej cd in lub aux in, itp.
Posiada ktoś tę kartę dźwiękowej, macie jakieś opinie o niej?

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Audiotrack Prodigy7.1 HiFi, opłaca się?

Post autor: Zbynia » środa 01 lis 2006, 19:35

a czy twoja karta nie ma mozliwosci przesylania dzwieku po pci?byloby najlepiej.....

jesli na tej prodigy nie ma to misisz wyjsc kabelkiem na zewnatrz dosztukowac mu wtyczke minijack i wsadzic w line in....

ODPOWIEDZ