Behringer HPX 2000

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
misiek
Posty: 28
Rejestracja: piątek 10 maja 2002, 00:00

Behringer HPX 2000

Post autor: misiek » sobota 29 mar 2003, 16:21

Podobież superowe słuchawki jak za tą cenę, czy może ktoś je słyszał, posiada????

Chciałbym się dowiedzieć czy warto je kupować. Może to zwykły bubel w ładnej oprawie, ciekawy jestem

pozdrawiam

Awatar użytkownika
xvoice
Posty: 78
Rejestracja: piątek 21 mar 2003, 00:00

Re: Behringer HPX 2000

Post autor: xvoice » czwartek 19 cze 2003, 19:50

...Podobież superowe słuchawki jak za tą cenę, czy może ktoś je słyszał, posiada????

Chciałbym się dowiedzieć czy warto je kupować. Może to zwykły bubel w ładnej oprawie, ciekawy jestem

pozdrawiam...

**********************



Niestety owe słuchawki okazały sie wielkim dublem firmy Behringer. Jak sie dowiedziałem model HPX2000 został wycofany z rynku z powodu wady konstrukcyjnej oficialnie potwierdzonej przez samego producenta(po kilku graniach podobno przepalały sie złaczka doprowadzające kabel do membran głosnikowych). Także ludziska NIE KUPOWAĆ TEGO! bo ponoć są jeszcze złosliwe sklepy, które trzymaja na półkach wadliwe słuchawki i próbuja je wcisnąć niedoinformowanym klientom.

Przyznam sie sam że nosiłem sie z zamiarem kupna tych słuchawek, jednak całe szczeście nie zakupiłem ich Uff!



Pozdrawaim.

Awatar użytkownika
xvoice
Posty: 78
Rejestracja: piątek 21 mar 2003, 00:00

Re: Behringer HPX 2000

Post autor: xvoice » czwartek 19 cze 2003, 19:51

......Podobież superowe słuchawki jak za tą cenę, czy może ktoś je słyszał, posiada????

Chciałbym się dowiedzieć czy warto je kupować. Może to zwykły bubel w ładnej oprawie, ciekawy jestem

pozdrawiam...

**********************



Niestety owe słuchawki okazały sie wielkim dublem firmy Behringer. Jak sie dowiedziałem model HPX2000 został wycofany z rynku z powodu wady konstrukcyjnej oficialnie potwierdzonej przez samego producenta(po kilku graniach podobno przepalały sie złaczka doprowadzające kabel do membran głosnikowych). Także ludziska NIE KUPOWAĆ TEGO! bo ponoć są jeszcze złosliwe sklepy, które trzymaja na półkach wadliwe słuchawki i próbuja je wcisnąć niedoinformowanym klientom.

Przyznam sie sam że nosiłem sie z zamiarem kupna tych słuchawek, jednak całe szczeście nie zakupiłem ich Uff!



Pozdrawaim. ...

**********************

Bublem oczywiście

Awatar użytkownika
misiek
Posty: 28
Rejestracja: piątek 10 maja 2002, 00:00

Re: Behringer HPX 2000

Post autor: misiek » czwartek 19 cze 2003, 22:07



Pozdrawaim. ...

**********************

Bublem oczywiście ...

**********************

hmmm... dobrze że ktoś się odezwał po tak długim czasie, nie kupiłem ich chociaż miałem taki zamiar, były mi potrzebne tańsze słuchawki

dzięki za odpowiedz pozdrawiam

ODPOWIEDZ