ART Tube Mic Preamp

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
pacinyo
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 27 mar 2003, 00:00

ART Tube Mic Preamp

Post autor: pacinyo » niedziela 30 mar 2003, 15:53

Czy ktos wie, jak taki przedwzmacniacz spisuje sie w studiu domowym. Czy jest to dobry sprzet, czy moze jeszcze troche kasy poodkladac i zebrac na cos lepszego. Ma to byc przedwzmacniacz do mikrofonu studioprojects b1. Narazie mysle o ART Tube MP (Tube Mic Preamp with 48V PhantomPower). Czym on rozni sie od wersji z OPL? Prosze o opinie.




Awatar użytkownika
OYCIECPIOTR
Posty: 237
Rejestracja: wtorek 25 lut 2003, 00:00

Re: ART Tube Mic Preamp

Post autor: OYCIECPIOTR » niedziela 30 mar 2003, 16:41

Ja jestem zadowolony z ARTa, choć jeśli poszperasz na Forum, to znajdziesz niepochlebne opinie o nim autorstwa ludzi, którzy się 1000 razy lepiej ode mnie orientują w temacie. Dotyczą te opinie przede wszystkim jakości ,,ocieplenia", które ma wnosić posiadana przez ARTa lampa. Ale są to rozważania zawodowców, z punktu widzenia zastosowania w dobrej jakości torze audio. Ja wybrałem ARTa, bo był w danym momencie najtańszy (około 450PLN, z tego, co pamiętam). Nie jest to jakiś wyśróbowany jakościowo sprzęt, ale jako podstawowy przedwzmacniacz do domowego studia w zupełności wystarcza. Układ OPL ma za zadanie nie dopuścić do zniekształceń przy zbyt silnych dźwiękach. Co do jego jakości, to się nie wypowiadam. W EiS 8/2002 był na płytce przykład jego działania. Sam oceń, czy Ci odpowiada- ja zrezygnowałem z wersji ARTa z OPL, bo była o około 100PLN droższa, a przy rozsądnym emitowaniu dźwięków z paszczy mozna uniknąć przekraczania zgubnej granicy 0db...



Pozdrawiam.
[URL=http://chomikuj.pl/MISIORPLIKI/SAMPLE+24bity]darmowe sample analogów[/URL]

ODPOWIEDZ