Imbir SSL TYPE 4 - ktoś testował?

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
stevelukather
Posty: 732
Rejestracja: niedziela 31 mar 2002, 00:00

Re: Imbir SSL TYPE 4 - ktoś testował?

Post autor: stevelukather » wtorek 03 lip 2007, 12:19


**********************

Nie krytykuj, jesli nie wiesz, co sie dzialo podczas nagran.
Nie znam ani p. Blazeja D. ani nagran, o ktorych wspominasz. Powyzsze stwierdzenie jest wynikiem kilunastu lat doswiadczen. A kiedys tez krytykowalem, do momentu az kilka razy pod rzad cos sie nie udalo nie z mojej winy....
**********************
Joachim,sorry ale posluchaj bebnow na Piersiach,brzmia jak z garazu,bebniarz gra naprawde zawodowo,ma Tame Starclassic i blachy Istambula,wiec do realizatora nalezy nie zepsuc tego,naprawde posluchaj tego soundu a sam stwierdzisz,ze cos jest nie tak,co innego garazowe brzmienie Queens of the Stone Age a co innego kiepska realizacja nagrania.Jak posluchasz to moze przyznasz mi racje,a jak dodasz do tego koszmarny koszt nagrania tego w jednym z ..........wiodacych studiow w Wawie to nic tylko pogratulowac.Gdybym nie wiedzial nie pisalbym tego.Pozdrawiam.
[addsig]

Pająk
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 01 maja 2007, 00:00

Re: Imbir SSL TYPE 4 - ktoś testował?

Post autor: Pająk » wtorek 03 lip 2007, 12:35

ma Tame Starclassic i blachy Istambula,wiec do realizatora nalezy nie zepsuc tego
*************************************

Tak obserwuje te potyczki słowne i dochodze do wniosku że tak naprawde to wy nie macie czasu na realizacje bo siedzicie na forum i bronicie swoich racji......

Myśle że ważniejszy jest sound samego bębniarza niż jego sprzętu.....
Wiele razy bębniarz zepsuł mi brzmienie bębnów z wysokiej półki....!!!

Awatar użytkownika
Master
Posty: 1390
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2003, 00:00

Re: Imbir SSL TYPE 4 - ktoś testował?

Post autor: Master » wtorek 03 lip 2007, 13:53

IGS ... moje gratukacje , na prawde dobra robota szkoda tylko ze z 1176 niema opcji ( CHANELI LINK - STEREO )

Awatar użytkownika
PiotrK
Posty: 1517
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Imbir SSL TYPE 4 - ktoś testował?

Post autor: PiotrK » wtorek 03 lip 2007, 14:56

Post został usunięty.
Ostatnio zmieniony piątek 01 lut 2019, 07:37 przez PiotrK, łącznie zmieniany 1 raz.
[Użytkownik usunął konto]

Awatar użytkownika
Feefrock
Posty: 720
Rejestracja: sobota 12 mar 2005, 00:00

Re: Imbir SSL TYPE 4 - ktoś testował?

Post autor: Feefrock » wtorek 03 lip 2007, 19:20



Myśle że ważniejszy jest sound samego bębniarza niż jego sprzętu.....
Wiele razy bębniarz zepsuł mi brzmienie bębnów z wysokiej półki....!!!...
**********************
Mało tego, niektórzy psują wszystko....Czasem brzmienie nie zalezy od realizatora, ale od jednego mądrego w zespole, który ma w domu cool edita, SB plastikowe głośniczki i wydaje mu się że jest realizatorem. Stope mu zrób taką, werbel taki, tomy takie itd. I niestety nie rozumie jak mówisz mu, że razem jest kupa huku i trzeba podciąć doł tu i tam oraz zrezygnować z tego roxetowego pogłosu na werblu na rzecz akustyki pomieszczenia..... A potem czytasz w necie na swój temat rożne rzeczy, które ten pan wypisuje, że to twoja wina i studio kiepskie.

Awatar użytkownika
StereoCult
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 20 wrz 2005, 00:00

Re: Imbir SSL TYPE 4 - ktoś testował?

Post autor: StereoCult » wtorek 03 lip 2007, 21:02

co zrobic by dostac imbir sssl type 4 do testów??

Awatar użytkownika
igs
Posty: 175
Rejestracja: sobota 11 gru 2004, 00:00

Re: Imbir SSL TYPE 4 - ktoś testował?

Post autor: igs » środa 04 lip 2007, 11:24

...co zrobic by dostac imbir sssl type 4 do testów??...
**********************
Proponuję skontaktować się z dystrybutorem - MusicToolz, http://www.musictoolz.pl/
igs
www.igsaudio.pl

ODPOWIEDZ