Sprzęt dla lamusa...

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
electrotape
Posty: 10
Rejestracja: środa 30 sty 2008, 00:00

Sprzęt dla lamusa...

Post autor: electrotape » środa 30 sty 2008, 20:04

Witam szanowne społeczeństwo EiS.

Jestem bardzo początkującym, "układam" sobie nutki w fl'u. I chciałbym wykorzystać do tego klawisze. Kiedyś miałem keyboard roland em 10 stary rupieć (mi się podobał ) ale kupiłem go na wakacjach i nie zdążyłem na nim pograć. Następnie wybór padł na yamahe DJ 2. Ale sprzęt w porównaniu z poprzednikiem okazał się totalną "kaszaną". Więc go sprzedałem.

Dodam, że interesuje mnie muzyka house i electro.

Szukam bardzo tanich, używanych (mogą być i stare ) klawiszy do komponowania no i gdyby się dało to do nauki grania na żywo. Ale to tak tylko przy okazji.

Teraz proszę o nie wybuchanie śmiechem kwota jaką mogę przeznaczyć ten cel to około 300zł.

Myślałem o jakiś prostych klawiszach typu:
"MIDISTART-2 PROKEYS" lub "MIDITECH i2". O takich prostych modelach podłączanych za pomocą usb.

Ale chciałbym jeszcze poznać Wasze zdanie.

Dodam jeszcze że w sieci znalazłem aukcję z małymi klawiszami "Alesis Photon 25" Może lepiej w takie coś zainwestować? Może ktoś miał z nimi do czynienia lub ktoś wie ile są warte?


To było by na tyle. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi bez głupich komentarzy.

Redakcja
Posty: 1410
Rejestracja: środa 23 sty 2002, 00:00

Re: Sprzęt dla lamusa...

Post autor: Redakcja » środa 30 sty 2008, 20:23

...kwota jaką mogę przeznaczyć ten cel to około 300zł.
Myślałem o jakiś prostych klawiszach typu: "MIDISTART-2 PROKEYS" lub "MIDITECH i2". O takich prostych modelach podłączanych za pomocą usb.
Ale chciałbym jeszcze poznać Wasze zdanie.
Dodam jeszcze że w sieci znalazłem aukcję z małymi klawiszami "Alesis Photon 25" Może lepiej w takie coś zainwestować? Może ktoś miał z nimi do czynienia lub ktoś wie ile są warte?
...Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi bez głupich komentarzy....

Może bardziej sprecyzuj swe oczekiwania co do takich i podobnych klawiatur (zanim nasz Admin się wkurzy), bo oprócz ceny nie znamy żadnych innych uwarunkowań.
P.S.
Co do głupich komentarzy weź pod uwagę, iż najczęściej generują je właśnie podobne do Twych, absolutnie nie przemyślane pytania. W naprawdę ważnych kwestiach nikt tu raczej nie sili się na takie "akcje", bo i niby po co?
Osobiście z tych trzech wziąłbym pewnie MIDITECH i2. Wprawdzie nie ma wyświetlacza i gał, za to ma "aż" 4 oktawy. Gdybyś jednak zechciał przejrzeć nasze forum, to bez dwóch zdań znajdziesz i inne, wcale nie gorsze rozwiązania.
[addsig]
Wojciech Chabinka - sekretarz redakcji EiS

Zablokowany