Behringer Truth B3031A - ktoś je odsłuchiwał?

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
lakiernik
Posty: 399
Rejestracja: piątek 04 maja 2007, 00:00

Behringer Truth B3031A - ktoś je odsłuchiwał?

Post autor: lakiernik » wtorek 08 kwie 2008, 10:40

Jak w temacie...jestem ciekawy jak brzmią a w szczególności jak się sprawuje ten przetwornik wstęgowy...Może jest to jakaś alternatywa dla Adamów ?....
Only Hardware System: Elektrony: Machinedrum UW, Monomachine, Octatrack, AnalogFour, DSI Tempest, Korg MS-20 Mini,Yamaha Tenori-on, Waldorf Blofeld, E-mu MP-7, Korg ER-1, Eventide Space, Alesis Bitrman

DZ1
Posty: 433
Rejestracja: poniedziałek 09 kwie 2007, 00:00

Re: Behringer Truth B3031A - ktoś je odsłuchiwał?

Post autor: DZ1 » piątek 26 lut 2010, 00:44

Odświeżam wątek...


Awatar użytkownika
Mruczasss
Posty: 364
Rejestracja: wtorek 14 gru 2004, 00:00

Re: Behringer Truth B3031A - ktoś je odsłuchiwał?

Post autor: Mruczasss » piątek 26 lut 2010, 01:57

...
Odświeżam wątek......


 


Dla mnie Lipa. Alesis m1 active mk2 tez. Polecam wstęgowce. Prawdziwe monitory od 2k sie zaczynają - Marki Rubicon r6a - malo popularne - nie wiem czem naprawde rewelacyjny odsluch. No i Krk - bez tej przestrzeni i jasnosci ale niby parametry lepsze. Hm domyslam sie ze seria Rokit byla by najlepsza. Tyle.

lubie to co robie i jestem w tym dobry.

DZ1
Posty: 433
Rejestracja: poniedziałek 09 kwie 2007, 00:00

Re: Behringer Truth B3031A - ktoś je odsłuchiwał?

Post autor: DZ1 » piątek 26 lut 2010, 08:19



''Dla mnie Lipa. Alesis m1 active mk2 tez. Polecam wstęgowce''. ......


'''Hm domyslam sie ze seria Rokit byla by najlepsza. Tyle''
...
 


Nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi. B3031A to wałsnie są wstęgowce a Rokit to ta budżetowa tańsza wersja KRK czyli nie moga byc najlepsze...{#hmm}


Awatar użytkownika
Mruczasss
Posty: 364
Rejestracja: wtorek 14 gru 2004, 00:00

Re: Behringer Truth B3031A - ktoś je odsłuchiwał?

Post autor: Mruczasss » piątek 26 lut 2010, 10:36

...


''Dla mnie Lipa. Alesis m1 active mk2 tez. Polecam wstęgowce''. ......


'''Hm domyslam sie ze seria Rokit byla by najlepsza. Tyle''
...
 

Nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi. B3031A to wałsnie są wstęgowce a Rokit to ta budżetowa tańsza wersja KRK czyli nie moga byc najlepsze...{#hmm}
...
 


 


A faktycznie to ta nowa wersja - sory ;) mysle ze mozesz testowac, jeszcze o tyle fajnie bo ponad 8 cali ma woofer. Jak dla mnie ciekawa propozycja - chociaz troche zrazony do firmy behringer jestem - ot co jedyny minus. :) Ale wykorzystane elementy i parametry tego głosnika mogą snuć spekulacje że warto. Pozdrawiam.

lubie to co robie i jestem w tym dobry.

Awatar użytkownika
MB
Posty: 3318
Rejestracja: wtorek 09 kwie 2002, 00:00

Re: Behringer Truth B3031A - ktoś je odsłuchiwał?

Post autor: MB » piątek 26 lut 2010, 10:46

I proszę, jak łatwo zmienić zdanie z jednej skrajności w drugą.

Awatar użytkownika
Mruczasss
Posty: 364
Rejestracja: wtorek 14 gru 2004, 00:00

Re: Behringer Truth B3031A - ktoś je odsłuchiwał?

Post autor: Mruczasss » piątek 26 lut 2010, 11:48

I proszę, jak łatwo zmienić zdanie z jednej skrajności w drugą.

wczesniejsza wypowiedz byla do starszej wersji behringerow. ot co. -i użerac sie o to nie mam zamiaru.
lubie to co robie i jestem w tym dobry.

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Behringer Truth B3031A - ktoś je odsłuchiwał?

Post autor: DJOZD » sobota 27 lut 2010, 09:00


Dla mnie Lipa. Alesis m1 active mk2 tez. Polecam wstęgowce. Prawdziwe monitory od 2k sie zaczynają - Marki Rubicon r6a - malo popularne - nie wiem czem naprawde rewelacyjny odsluch. No i Krk - bez tej przestrzeni i jasnosci ale niby parametry lepsze. Hm domyslam sie ze seria Rokit byla by najlepsza. Tyle.
...
 


2031 nie są żadną lipą.  To całkiem fajne monitory dużej mocy i nienajgorszych mozliwosci regulacji. Brzmią nienajgorzej i naprawde w swojej cenie spełniają swoje zadanie bardzo dobrze. Mam takie od lat jako sprzet na ktorym awaryjnie pracuje w polu i czasem cos miksuje. Od lat 6 pracują bezawaryjnie. 


Te nowsze wstegowce mogą być tylko lepsze. Ale niestety nie znam ich.  


Awatar użytkownika
Stiwi
Posty: 51
Rejestracja: środa 26 lut 2003, 00:00

Re: Behringer Truth B3031A - ktoś je odsłuchiwał?

Post autor: Stiwi » sobota 27 lut 2010, 11:17

...Odświeżam wątek......
 
Dla mnie Lipa. Alesis m1 active mk2 tez. Polecam wstęgowce. Prawdziwe monitory od 2k sie zaczynają - Marki Rubicon r6a - malo popularne - nie wiem czem naprawde rewelacyjny odsluch. No i Krk - bez tej przestrzeni i jasnosci ale niby parametry lepsze. Hm domyslam sie ze seria Rokit byla by najlepsza. Tyle.





Tak się składa że maja od tego samego producenta wstęgę co rubicon tylko wofer jest z kevlaru ale to może być tylko na plus

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Behringer Truth B3031A - ktoś je odsłuchiwał?

Post autor: Zbynia » niedziela 28 lut 2010, 02:33

No lipa....behringer gra znacznie lepiej niż alesis który jest maksymalna padaka...juz wolałbym dobrą wieżę....


W cenie behringera nie jest łatwo kupić cokolwiek jesli nawet to trzeba dokupić sub wiec panowie weźcie to pod uwage


ODPOWIEDZ