Tech 21 TRIAC vs. Seymour Duncan SFX 04 Twin Tube Mayhem

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
witcher
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 11 lut 2008, 00:00

Tech 21 TRIAC vs. Seymour Duncan SFX 04 Twin Tube Mayhem

Post autor: witcher » niedziela 13 kwie 2008, 16:55

W najbliższym czasie zamierzam kupić preamp gitarowy przeznaczony głównie do nagrywania ciężkiej muzy. Jak na razie w necie natknąłem się na wymienione w temacie posta sprzęty. Z tego co wiem, to Tech 21 jest ogólnie dostępny w Polsce, natomiast Seymour Duncan cieszy się dużą popularnością głównie w USA. Czy ktoś z Was posiada jakieś doświadczenia z używania tych preampów?

Awatar użytkownika
jaca2303
Posty: 211
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 00:00

Re: Tech 21 TRIAC vs. Seymour Duncan SFX 04 Twin Tube Mayhem

Post autor: jaca2303 » poniedziałek 14 kwie 2008, 09:33

No napiszcie coś chłopakowi bo sam jestem ciekaw

Rocktron gainiak 2 jeszcze jest.

Engl 430 ale to drożej.

Szukaj jak i ja szukam i podzielimy się więdzą

Ogrywałeś już coś? Mam Zooma g2.1u , to cyfra ale gada, choć na Amplitubie 2 gada mi lepiej. Ogrywałem Zooma g9 z 2 lampami i tak średnio mnie zachwycił. Trza dorwać POda X3 do badań choć też bym wolał preamp.

pedzel
Posty: 175
Rejestracja: czwartek 27 gru 2007, 00:00

Re: Tech 21 TRIAC vs. Seymour Duncan SFX 04 Twin Tube Mayhem

Post autor: pedzel » poniedziałek 14 kwie 2008, 11:57

...W najbliższym czasie zamierzam kupić preamp gitarowy przeznaczony głównie do nagrywania ciężkiej muzy. Jak na razie w necie natknąłem się na wymienione w temacie posta sprzęty. Z tego co wiem, to Tech 21 jest ogólnie dostępny w Polsce, natomiast Seymour Duncan cieszy się dużą popularnością głównie w USA. Czy ktoś z Was posiada jakieś doświadczenia z używania tych preampów?
...
**********************
Witam!
Moze BOSS GX-700
Na tym miedzy innymi nagrał płytke Bolt Thower(raczej cieższe klimaty )a było to w 2005 r
Pozdrawiam

witcher
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 11 lut 2008, 00:00

Re: Tech 21 TRIAC vs. Seymour Duncan SFX 04 Twin Tube Mayhem

Post autor: witcher » poniedziałek 14 kwie 2008, 16:06

Do przesteru potrzebny byłby raczej analog, testowałem kiedyś PODa 2.0, nie byłem zachwycony. Ciekawe jak brzmi POD XT lub PRO. Nie wiem czemu, ale cyfrowe symulatory wzmacniaczy strasznie sieją (software'owy Guitar Rig to już w ogóle). Sądzę, że technika jeszcze nie pozwala na realne oddanie brzmienia analogowego wzmacniacza, dlatego poszukuję analoga...

Awatar użytkownika
jaca2303
Posty: 211
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 00:00

Re: Tech 21 TRIAC vs. Seymour Duncan SFX 04 Twin Tube Mayhem

Post autor: jaca2303 » poniedziałek 14 kwie 2008, 17:50

...Do przesteru potrzebny byłby raczej analog, testowałem kiedyś PODa 2.0, nie byłem zachwycony. Ciekawe jak brzmi POD XT lub PRO. Nie wiem czemu, ale cyfrowe symulatory wzmacniaczy strasznie sieją (software'owy Guitar Rig to już w ogóle). Sądzę, że technika jeszcze nie pozwala na realne oddanie brzmienia analogowego wzmacniacza, dlatego poszukuję analoga......
**********************
Coś mi się wydaje że niewystarczająco pokręciłeś gałami . Który Guitar Rig? GR2 jest fajny, ale wolę Amplituba 2 do ciężkich brzmień. Naprawdę daje rade. Piec też trzeba ukręcić

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 692
Rejestracja: sobota 03 maja 2003, 00:00

Re: Tech 21 TRIAC vs. Seymour Duncan SFX 04 Twin Tube Mayhem

Post autor: Hardi » wtorek 15 kwie 2008, 00:27

zainteresuj się preamp'em Randall RM4 lub Egnater M4, masz do wyboru wiele modułów, to jest genialny sprzęt
[addsig]
gadu-gadu 4021735

ODPOWIEDZ