Sprzęt na koncert?

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
Di_Monsta
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek 22 kwie 2002, 00:00

Sprzęt na koncert?

Post autor: Di_Monsta » piątek 13 cze 2003, 00:00

Cześć!



Mam pytanie odnośnie samplera i modułu brzmieniowego na koncert. Z moich osobistych doświadczeń wynika, że czasami nie opłaca się zaprzęgać do pracy na żywca laptopa... :(



Dlatego też stanąłem przed poważnym dylematem (temat jest mi dość obcy)... jaki sampler i moduł.



Głównie rozchodzi się o moduł brzmieniowy... czy istnieje coś w przystępnej cenie... z niemałą ilością "pokręteł", "suwaków" i innych takich. Nie musi być zintegrowane z klawiaturą, może mieć tylko wejście midi (klawiaturę mam).

Za wszelkie sugestie wdzięczny będę.

D_M



p. s.

może się niezbyt fachowo wyraziłem ale temat syntezatorów i modułów sprzętowych jest mi całkiem obcy.

Tak bywa... :(

Awatar użytkownika
Tadeo
Posty: 1609
Rejestracja: piątek 31 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Sprzęt na koncert?

Post autor: Tadeo » czwartek 26 cze 2003, 00:06

Ja zabrałbym na koncert virusa b oraz sampler akai.

Nie sprecyzowałeś ile mógłbyś wydać na sprzęt pieniążków oraz, co ważniejsze - jakie gracie klimaty.

Awatar użytkownika
Di_Monsta
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek 22 kwie 2002, 00:00

Re: Sprzęt na koncert?

Post autor: Di_Monsta » czwartek 26 cze 2003, 14:15

...Ja zabrałbym na koncert virusa b oraz sampler akai.

Nie sprecyzowałeś ile mógłbyś wydać na sprzęt pieniążków oraz, co ważniejsze - jakie gracie klimaty....

**********************



Dzięki za odpowiedź...

Chyba się już jednak zdecydowałem. Bedzie to połączenie Alesis ION z Korg EA1 electribe... myślę, że powinno wszystko dobrze pójść. Tym bardziej, że zawsze można sygnał z Korga puścić przez ION'a...

Według mnie powinna być to dobra konfiguracja.



Pozdrawiam.

D_M




ODPOWIEDZ