Novation X-Station - czy warto zainwestować?

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
arturs
Posty: 91
Rejestracja: poniedziałek 19 sty 2009, 00:00

Re: Novation X-Station - czy warto zainwestować?

Post autor: arturs » poniedziałek 09 mar 2009, 21:32

...Z całym sercem polecam novation x-station. Za maks tysiaka ...

***************************************************

za max tysiaka? ciekaw jestem gdzie takiego kupie chyba ze to 25 klawiszowy ale i tak cięzko takiego znaleźć ja chce 49. w polskim sklepie internetowym najniższa cena jaką znalazłem to 1888zł, za novation x-station 49, no i raczej chce z gwarancja zeby byl. jak macie inne tańsze źródla to bardzo byłbym wdzieczny za pomoc.
...
**********************
z mojego doswiadczenia wiem, że za takie posty admin tnie tematy ale polecam zagraniczną aukcję na e....

Awatar użytkownika
woytas
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 09 mar 2009, 00:00

Re: Novation X-Station - czy warto zainwestować?

Post autor: woytas » wtorek 17 mar 2009, 10:39

jeszcze mam jedno pytanko. czy firma novation planuje coś teraz wypuścić na rynek w rozsadnej cenie jak x-station 49?
bo juz chce kupic x-stationa a on conajmniej 4 lata jest góru na rynku wiec juz moze cos lepszego jest. jak nie ma nic innego to zastanawiam sie nad wlasnie x-stationem i do tego chce kupic remote zero. prosze pomozcie co wy na to? czy te 2 sprzety to dobry pomysl czy to nie ma sensu? a moze sam remote sl 37?

Awatar użytkownika
Robix
Posty: 634
Rejestracja: środa 14 sty 2009, 00:00

Re: Novation X-Station - czy warto zainwestować?

Post autor: Robix » wtorek 17 mar 2009, 12:04

Szczerze mówiąc, też jestem ciekaw, czy coś nowego wyjdzie, bo przyznam, że mnie bardzo interesują syntezatory tej firmy. Z chęcią bym zainwestował w coś nowego tej firmy :).
Pozdro
Początkujący muzyk.

ODPOWIEDZ