Access Virus TI - nowy, lżejszy i potężniejszy

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
morpheus70
Posty: 230
Rejestracja: niedziela 15 paź 2006, 00:00

Re: Access Virus TI - nowy, lżejszy i potężniejszy

Post autor: morpheus70 » niedziela 12 lip 2009, 16:28

Próbowałem już zamiany gniazd, to pierwsze co przyszło mi do głowy. Ale nic nie daje. Cały czas XP chce instalować sterowniki, VC nie widzi sprzetu... to jakiś obłęd! Brakuje mi już pomysłów, spróbuję dziś preinstalowac sterowniki i program, zobaczymy... Ja to mam pecha, kupiłem ponad miesiąc temu Blofelda i zanim go usłyszałem postanowiłem wgrać mu nowy soft. Załadowałem plik do Cubasea i...zaliczył zwiechę. Próbowałem wszystkiego, włacznie z korepetycjami u W.Chabinki...nic! Skończyło się na servisie Audiostacji. Obecnie Maluch jest już na wakacjach w Waldorfowni, bo w naszym PRL u nie dało rady sobie z nim poradzić. Teraz Virek... im więcej technologi tym mniej ...grania :)) Może jeszcze ktoś miał podobny problem z Virus Control i się z nim uporał? Czekam na sugestie. Miłej niedzieli.

Virus TI key|Clavia Nord Lead 2|Korg M3-73|Wersi PianoStar T2000|TC M3000|VoiceWorks Plus|M-ONE XL| D-TWO|Focusrite Green 1|Roland RE-501|Trochę wtyczek PSP|DAW StudioOne 2 x64|

Awatar użytkownika
kilu1100
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 16 cze 2009, 00:00

Re: Access Virus TI - nowy, lżejszy i potężniejszy

Post autor: kilu1100 » niedziela 12 lip 2009, 17:47

a moze zmien na stary system w virusie. Ja po wgraniu nowego mialem tez problemy wiec zmienilem na stary i wszystko smiga :)
Pozdro

Awatar użytkownika
morpheus70
Posty: 230
Rejestracja: niedziela 15 paź 2006, 00:00

Re: Access Virus TI - nowy, lżejszy i potężniejszy

Post autor: morpheus70 » niedziela 12 lip 2009, 22:19

...a moze zmien na stary system w virusie. Ja po wgraniu nowego mialem tez problemy wiec zmienilem na stary i wszystko smiga :)
Pozdro
...
 



Próbowałem dziś pół dnia odinstalowywać i instalowywać soft. Stary, nowy i ...ni hu hu. Co prawda teraz XP już nie pyta o sterowniki, ale za to nie ma programu Virus Control -  niestety ja się poddaję - tu moja wiedza się kończy... zaczyna sie qpa. :) Czy naprawdę dziś by być muzykiem musze być p.......m informatykiem - programistą?! To jakiś obłęd! O co tu chodzi?! Może żeby nie zanieczyszczać zacnego forum ktoś z uzytkowników napisze do mnie na priv i wyjaśni ten problem? Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Virus TI key|Clavia Nord Lead 2|Korg M3-73|Wersi PianoStar T2000|TC M3000|VoiceWorks Plus|M-ONE XL| D-TWO|Focusrite Green 1|Roland RE-501|Trochę wtyczek PSP|DAW StudioOne 2 x64|

ODPOWIEDZ