Statyw mikrofonowy + antyplujka

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
lookool
Posty: 27
Rejestracja: środa 28 maja 2003, 00:00

Statyw mikrofonowy + antyplujka

Post autor: lookool » poniedziałek 14 lip 2003, 07:11

Witam wszystkich serdecznie,



potrzebuje zakupić dobry, pod wzgledem solidności wykonania, niezby duży (homerecording) statyw pod mikrofon i tzw. "antyplujkę" czyli ogólnie mówiąc "urządzenie":) eliminujące zgłoski "p", "b" podczas nagrywania wokalu.

Czy moglibyście podać mi adresy sklepów internetowych, gdzie ww. rzeczy mógłbym zamówić ?

Przy okazji czy moglibyście powiedzieć mi, jak brzmi fachowa nazwa "antyplujki" ?



Ma jeszcze drugie pytanie: planuję zakupić gitarę akustyczną, którą można będzie podłączyć pod wzmacniacz (w domyśle "piec"). Nie jestem gitarzystą, ale potrzebuję dźwięku takiej gitary do nagrania kilku partii solowych (sample odpadają). Czy moglibyście mi coś polecić ?

Awatar użytkownika
Chriser
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 14 lip 2003, 00:00

Re: Statyw mikrofonowy + antyplujka

Post autor: Chriser » poniedziałek 14 lip 2003, 11:02

Popkiller

Awatar użytkownika
lookool
Posty: 27
Rejestracja: środa 28 maja 2003, 00:00

Re: Statyw mikrofonowy + antyplujka

Post autor: lookool » poniedziałek 14 lip 2003, 11:18

...Popkiller...

**********************

Oki, thx, ale nie moge znalesc tego na polskich stronach (znalazlem na niemieckich). Wolalbym kupic to w Polskim sklepie.


Awatar użytkownika
jaś
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 07 kwie 2002, 00:00

Re: Statyw mikrofonowy + antyplujka

Post autor: jaś » poniedziałek 14 lip 2003, 11:26

Troche lubie sobie pomuzykować, ponagrywać, posłuchać tego co nagrałem, czyli krótko mówiąc, lubię obszary muzyczne.

ODPOWIEDZ