Joemeek TwinQ + Rhodes piano

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
lukassino
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2007, 00:00

Joemeek TwinQ + Rhodes piano

Post autor: lukassino » piątek 17 kwie 2009, 18:40

Witam

Jestem ciekaw czy w/w sprzęt spełni swoje zadanie jako przedwzmacniacz instrumentalny do piana Rhodes (Mark I)

Dodam jeszcze że TwinQ a nie OneQ z tej prostej przyczyny, że poszukuję czegoś nie tylko pod samego Rhodes-a.

Awatar użytkownika
NoRd384
Posty: 767
Rejestracja: środa 06 sie 2003, 00:00

Re: Joemeek TwinQ + Rhodes piano

Post autor: NoRd384 » piątek 17 kwie 2009, 23:54

A czemu TwinQ miałby nie spełnić się w tej roli? Sprzęt porządny, 2 czyste kanały + niezłym EQ + i ciekawym blokiem kompresora optycznego. Całość brzmi bardzo dobrze w przypadku linii, natomiast w przypadku mic to dużo zależy mica. W tej cenie, raczej nie ma nic ciekawszego.
[addsig]
Bum cyk cyk... [I] a teraz skompresuj "bum" [/I]

Awatar użytkownika
Tasiorowski
Posty: 543
Rejestracja: poniedziałek 03 gru 2007, 00:00

Re: Joemeek TwinQ + Rhodes piano

Post autor: Tasiorowski » sobota 18 kwie 2009, 00:00

popieram, też go mamy w studiu i to taki nasz koń roboczy. Z ciekawości powiem, że pewnego razu nagrywałem jakieś stage piano KORGA, przez Behringera TUBE ULTRAGAIN T1953 i wyszło naprawdę świetnie. Nie wiem ile to to teraz kosztuje, Ale byłem bardzo zdziwiony, ustawione było wszystko prawie na zero, troszeczkę dodanej saturacji lampy. Dlatego to jeszcze trzymamy - używamy jako DI BOX do elektronicznych instrumentów. A tak to TWIN Q rządzi, w tej klasie cenowej oczywiście.
Mocny Pecet + Laptop, Presonus FIRESTUDIO + DIGIMAX FS, TC M One XL, TC HELICON VIOCEWORKS, ALESIS 3630, MXL 2006 + 770, SE 3 Stereo Pair, Sontronics SIGMA, Shure SM 57, 81, Audio-Technica - ATM 650 x 3, ATM 250 DE, ATM 450, APS AEON, E-MU PM 5, AKG 141

Awatar użytkownika
lukassino
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2007, 00:00

Re: Joemeek TwinQ + Rhodes piano

Post autor: lukassino » piątek 24 kwie 2009, 13:27

...TWIN Q rządzi, w tej klasie cenowej oczywiście. ...
**********************
Dzięki Wam za potwierdzenie

nawiasem mówiąc czekałem na jakieś wypowiedzi Rhodes-maniaków

udanego weekendu, pozdr.

ODPOWIEDZ