Access Virus 2Ti Keyboard - problem

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
jokerotm
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 00:00

Access Virus 2Ti Keyboard - problem

Post autor: jokerotm » poniedziałek 01 cze 2009, 12:58

witam wszystkich .
od jakiś 2 miesięcy jestem użytkownikiem nowego virusa .
ostatnio jednak pojawił mi sie mały problem - podłączyłem do instrument do lapa i wgrałem mu najnowszy OS ze stronki producenta. po tej operacji pozmieniała się kolejność brzmień itp .
druga sprawa - kiedy do tej pory uzywałem gał np. do szybkiej zmiany brzmień wszystko działało w czasie rzeczywistym- teraz muszę odczekać kilka sekund aby instrument zajarzył , podobnie jest ze zmnianą categorii brzmień .

czy w waszych instrumentach także pojawił sie takowy problem , a jeśli tak to jak go rozwiązać - ?

-czy konieczne jest wysłanie instrumentu w ramach gwarancji ?

pozdrawiam
piotr
music no stress

DeepSee
Posty: 8
Rejestracja: piątek 01 maja 2009, 00:00

Re: Access Virus 2Ti Keyboard - problem

Post autor: DeepSee » poniedziałek 01 cze 2009, 21:11

Witaj , jako że sam mam problem z nowym virusem (Virus ti 2 problem z Volume) moge Ci tylko zaproponować abys spróbowal wgrać poprzedni soft do syntezatora i zobaczyć czy to coś da 9jesli nie to spróbuj zresetować) w moim przypadku ani jedno ani drugie nie poskutkowało i instrument pojechał do dystrybutora. Swoją drogą chyba Access coś nie do końca chyba dopracował nowego ti 2.
Mieszkam w Poznaniu mam 21 lt , interesuje się muzyką elektroniczną i syntezatotami.

Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: Access Virus 2Ti Keyboard - problem

Post autor: chantizstudio » poniedziałek 01 cze 2009, 21:17

kurde co jest z tym nowym TI ;(, jak jednemu galki nie chodza to teraz znowu to
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

jokerotm
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 00:00

Re: Access Virus 2Ti Keyboard - problem

Post autor: jokerotm » wtorek 02 cze 2009, 10:45

...Witaj , jako że sam mam problem z nowym virusem (Virus ti 2 problem z Volume) moge Ci tylko zaproponować abys spróbowal wgrać poprzedni soft do syntezatora i zobaczyć czy to coś da 9jesli nie to spróbuj zresetować) w moim przypadku ani jedno ani drugie nie poskutkowało i instrument pojechał do dystrybutora. Swoją drogą chyba Access coś nie do końca chyba dopracował nowego ti 2....
**********************
podeślij mi linka do softu kolego jeśli możesz
music no stress

Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: Access Virus 2Ti Keyboard - problem

Post autor: chantizstudio » wtorek 02 cze 2009, 13:49

......Witaj , jako że sam mam problem z nowym virusem (Virus ti 2 problem z Volume) moge Ci tylko zaproponować abys spróbowal wgrać poprzedni soft do syntezatora i zobaczyć czy to coś da 9jesli nie to spróbuj zresetować) w moim przypadku ani jedno ani drugie nie poskutkowało i instrument pojechał do dystrybutora. Swoją drogą chyba Access coś nie do końca chyba dopracował nowego ti 2....
**********************
podeślij mi linka do softu kolego jeśli możesz ...
**********************
http://www.access-music.de/downloads.php4?product=virustidesktop
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

jokerotm
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 00:00

Re: Access Virus 2Ti Keyboard - problem

Post autor: jokerotm » wtorek 02 cze 2009, 14:59

.........Witaj , jako że sam mam problem z nowym virusem (Virus ti 2 problem z Volume) moge Ci tylko zaproponować abys spróbowal wgrać poprzedni soft do syntezatora i zobaczyć czy to coś da 9jesli nie to spróbuj zresetować) w moim przypadku ani jedno ani drugie nie poskutkowało i instrument pojechał do dystrybutora. Swoją drogą chyba Access coś nie do końca chyba dopracował nowego ti 2....
**********************
podeślij mi linka do softu kolego jeśli możesz ...
**********************
http://www.access-music.de/downloads.php4?product=virustidesktop...
**********************
dzięki kolego ,ale wgrywałem ten soft i nic powiedz mi jak możesz jak zresetowac Vira - jeśli to nie pomoże -odsyłam go do serwisu - niech się bawią ...
music no stress

Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: Access Virus 2Ti Keyboard - problem

Post autor: chantizstudio » wtorek 02 cze 2009, 15:31

............Witaj , jako że sam mam problem z nowym virusem (Virus ti 2 problem z Volume) moge Ci tylko zaproponować abys spróbowal wgrać poprzedni soft do syntezatora i zobaczyć czy to coś da 9jesli nie to spróbuj zresetować) w moim przypadku ani jedno ani drugie nie poskutkowało i instrument pojechał do dystrybutora. Swoją drogą chyba Access coś nie do końca chyba dopracował nowego ti 2....
**********************
podeślij mi linka do softu kolego jeśli możesz ...
**********************
http://www.access-music.de/downloads.php4?product=virustidesktop...
**********************
dzięki kolego ,ale wgrywałem ten soft i nic powiedz mi jak możesz jak zresetowac Vira - jeśli to nie pomoże -odsyłam go do serwisu - niech się bawią ......
**********************
prosze
http://faq.access-music.de/?action=article&cat_id=001006&id=3&lang=
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: Access Virus 2Ti Keyboard - problem

Post autor: chantizstudio » środa 03 cze 2009, 22:16

dzięki kolego ,ale wgrywałem ten soft i nic powiedz mi jak możesz jak zresetowac Vira - jeśli to nie pomoże -odsyłam go do serwisu - niech się bawią ......
**********************
i jak tam , pomoglo czy dalej virus odmawia posluszenstwa ?
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

greggo
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 21 paź 2013, 00:00

Re: Access Virus 2Ti Keyboard - problem

Post autor: greggo » czwartek 06 lut 2014, 19:37

...dzięki kolego ,ale wgrywałem ten soft i nic powiedz mi jak możesz jak zresetowac Vira - jeśli to nie pomoże -odsyłam go do serwisu - niech się bawią ......
**********************
i jak tam , pomoglo czy dalej virus odmawia posluszenstwa ? ...


chłopaki pomocy

instalowalem sobie ti 2 na maca i wskoczyl jakis error. teraz na ekranie Vira nic sie nie wyswietla i nie jest widoczny dla komputera. Jak moge zrobic ten reset,bo te linki nie dzilaja Pozdrawiam

ODPOWIEDZ