Słuchawki Monacor...

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
xvoice
Posty: 78
Rejestracja: piątek 21 mar 2003, 00:00

Słuchawki Monacor...

Post autor: xvoice » sobota 09 sie 2003, 13:21

Witam;

Czy ktoś z was moze mial doczynienia ze słuchawkami firmy MONACOR?? Nie za bardzo znam tą firme a podobaja mi sie jedne słuchawczki ( MD-4300 ). Sa po atrakcyjnej cenie, ale nie wiem mimo tego czy warto pokusic sie na nie dlatego prosiłbym Was o wszelkie opinie na ten temat.

Z góry dzieki;

Pozdrawiam;

Awatar użytkownika
djx76
Posty: 257
Rejestracja: czwartek 13 mar 2003, 00:00

Re: Słuchawki Monacor...

Post autor: djx76 » sobota 09 sie 2003, 15:32

...Witam;

Czy ktoś z was moze mial doczynienia ze słuchawkami firmy MONACOR?? Nie za bardzo znam tą firme a podobaja mi sie jedne słuchawczki ( MD-4300 ). Sa po atrakcyjnej cenie, ale nie wiem mimo tego czy warto pokusic sie na nie dlatego prosiłbym Was o wszelkie opinie na ten temat.

Z góry dzieki;

Pozdrawiam; ...

**********************

z tego co widać są to raczej słuchawki do domq albo dla dj-a - więc raczej nie do studia - chyba że kupujesz do domu.
Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu-następnie pokona doświadczeniem :)

Awatar użytkownika
xvoice
Posty: 78
Rejestracja: piątek 21 mar 2003, 00:00

Re: Słuchawki Monacor...

Post autor: xvoice » niedziela 10 sie 2003, 08:15

A czy ktoś moze miał styczność z jakimkolwiek sprzętem tej marki??

Awatar użytkownika
cichydd
Posty: 624
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2002, 00:00

Re: Słuchawki Monacor...

Post autor: cichydd » niedziela 10 sie 2003, 12:56

Ja mam mikrofom pojemnościowy Mnacor. Jest niezły, dobrze spisuje się z wokalem, ładnie oddaje wysokie tony, za to nie nadaje się do gitary akustycznej która brzmi na nim za cienko.

ODPOWIEDZ