Alesis QuadraVerb

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 692
Rejestracja: sobota 03 maja 2003, 00:00

Alesis QuadraVerb

Post autor: Hardi » sobota 09 sie 2003, 13:26

Miał ktoś z was doczynienia z Alesis QuadraVerb?
gadu-gadu 4021735

Awatar użytkownika
leslie76
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 16 kwie 2002, 00:00

Re: Alesis QuadraVerb

Post autor: leslie76 » niedziela 17 sie 2003, 15:20

Mialem Quadraverba jakieś 8 lat temu i musze przyznać, że jako efekt do klawiszy sprawował się całkiem niezle.Pamiętam że był doścć łatwy w obsłudze i prawie nie szumiał.Co do specyfikacji,to chyba 16 bit 44100 hz,4 efekty jednocześnie.
Gram na kawiszach Alesis QS6.

Awatar użytkownika
implant
Posty: 100
Rejestracja: sobota 30 mar 2002, 00:00
Kontakt:

Re: Alesis QuadraVerb

Post autor: implant » poniedziałek 18 sie 2003, 01:14

Miałem Quadraverba GT, bardzo fajny, dużo bajerów, ale już go nie mam a to dlatego że nie miałem cierpliwości do programowania. Ale jak za niewielką kasę to czemu nie :)
Analogi i cyfry fajne są :)

DogHead
Posty: 625
Rejestracja: czwartek 05 cze 2003, 00:00

Re: Alesis QuadraVerb

Post autor: DogHead » poniedziałek 18 sie 2003, 11:04

Byl to jeden z najwiekszych hitow rynkowych Alesisa, utrzymujacy sie przez (o ile sie nie myle) 8 lat swego zywota w scislej czolowce najlepiej sprzedajacych sie efektow. Cos to chyba mowi o klasie urzadzenia, biorac pod uwage ze firmy konkurencyjne co roku bombardowaly rynek nowosciami, ktorych zywot czesto nie byl mierzony w latach a w miesiacach.

Kupujac staraj sie znalezc pozniejsza wersje "Plus" albo sprawdz model GT, ktory Tobie jako gitarzyscie moze bardziej odpowiadac.

Nie myl tez Quadraverba z pozniejszym modelem Quadraverb 2, bo ten nie jest ulepszona wersja poprzedniego a raczej wczesna przymiarka do pozniejszego Q20.



Powodzenia.



PS. Jedno za co na pewno ne pokochasz Quadraverba to duzy, ciezki i niewygodny zewnetrzny zasilacz.

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 692
Rejestracja: sobota 03 maja 2003, 00:00

Re: Alesis QuadraVerb

Post autor: Hardi » poniedziałek 18 sie 2003, 11:38

Pytałem się was o różne procesor i zanudzałem już chyba tymi pytaniami. Już nie będę tego robić gdyż zdecydowałem się na TC Electronic G-Major, chciałem Roctrona, ale z powodu pewnych ograniczeń (poważnych) w nim, ostatecznie postawiłem na G-Major. Chcę sprzedać procesor gitarowy BOSS GT-3, aby dozbierać kasę na TC Electronic. Jeśli są chętni to proszę o kontakt.
gadu-gadu 4021735

ODPOWIEDZ