XP 50 vs QS 300

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
tony
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 11 sie 2003, 00:00

XP 50 vs QS 300

Post autor: tony » poniedziałek 11 sie 2003, 11:28

Witam wszystkich.

Mam oferte kupna instrumentow wymienionych w temacie. Tylko ktory wybrac??? Dodam ze obydwa sa w podobnej cenie a uzywac ich bede do grania "chalturek",hihi.

Interesuja mnie wszystkie za i przeciw tych klawiszy, jak sie sprawdzaja (apel do ich uzytkownikow) i wszystko co jest z nimi zwiazane.

Z gory wielkie dzieki.

Z muzycznymi pozdrowieniami, Tony

Awatar użytkownika
Keyman
Posty: 31
Rejestracja: środa 25 wrz 2002, 00:00

Re: XP 50 vs QS 300

Post autor: Keyman » poniedziałek 11 sie 2003, 15:10

...Witam wszystkich.

Mam oferte kupna instrumentow wymienionych w temacie. Tylko ktory wybrac??? Dodam ze obydwa sa w podobnej cenie a uzywac ich bede do grania "chalturek",hihi.

Interesuja mnie wszystkie za i przeciw tych klawiszy, jak sie sprawdzaja (apel do ich uzytkownikow) i wszystko co jest z nimi zwiazane.

Z gory wielkie dzieki.

Z muzycznymi pozdrowieniami, Tony...

**********************

grałem na Qs 300 ,sprawdza się jako odtwarzacz midów,dobry sekwencer, łatwo możesz poprawić kawałek,efekty itp.Ale style zawarte w Yamaszce są do bani,jesli masz zamiar grać live z aranrzerem to za tę kaskę kup sobie Soltona ms60,50 lub 100 z twardym dyskiem.Bije na głowę i Yamahę i Rolanda.Ja używam go od 5 lat i na razie nie mam potrzeby go zmieniać,posiada rasowe Amerykańskie brzmienie{oczywiście mowa o muzyce do kotleta}/ Keyman....************************

DogHead
Posty: 625
Rejestracja: czwartek 05 cze 2003, 00:00

Re: XP 50 vs QS 300

Post autor: DogHead » poniedziałek 11 sie 2003, 15:22

posiada rasowe Amerykan´skie brzmienie{oczywis´cie mowa o muzyce do kotleta}/



*****



Znaczy sie steka albo burgera...




wlodek1969
Posty: 48
Rejestracja: środa 01 sty 2003, 00:00

Re: XP 50 vs QS 300

Post autor: wlodek1969 » poniedziałek 11 sie 2003, 19:05

...Witam wszystkich.

Mam oferte kupna instrumentow wymienionych w temacie. Tylko ktory wybrac??? Dodam ze obydwa sa w podobnej cenie a uzywac ich bede do grania "chalturek",hihi.

Interesuja mnie wszystkie za i przeciw tych klawiszy, jak sie sprawdzaja (apel do ich uzytkownikow) i wszystko co jest z nimi zwiazane.

Z gory wielkie dzieki.

Z muzycznymi pozdrowieniami, Tony...

**********************

Kup dobry workstation,wgrywaj poszczególne partie aranzacji do sekwencera,zostaw miejsce na swoją partię graną na zywo i zapewniam Cię ze zabrzmisz najlepiej.Przy okazji pocwiczysz aranzowanie,dokształcisz słuch i nie bedziesz biernie wciskał prostych akordów ani puszczał nie swoich podle zaaranzowanych sekwencji midi.Ze starszych modeli polecam Yamaha EX7 ew Korg Trinity.
Gram rozne gatunki muzyczne.Lubie dobra muze.Pozdrawiam wszystkich o podobnych upodobaniach

ODPOWIEDZ