Do JackaH - PT6.1

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
Di_Monsta
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek 22 kwie 2002, 00:00

Do JackaH - PT6.1

Post autor: Di_Monsta » środa 13 sie 2003, 23:30

Witam!



Chcę zrobić "apgrejd" z PTLE 5.3.2 (Digi002) do 6.1

Wszystko na platformie PC (winXP).

I jednej rzczey nie wiem.

Mianowicie kiedyś zamierzam się dorobić kilku wtyczek "niedidżidizajnowskich" (NI: Battery i Pro52, ew pakiet WAVES). Czy do obsługi tegoż potrzebny jest iLok?



W ogóle jakoś nie pojmuję istoty tego iLok'a...



Pozdrawiam.

D_M


Awatar użytkownika
oduck
Posty: 997
Rejestracja: wtorek 15 lip 2003, 00:00

Re: Do JackaH - PT6.1

Post autor: oduck » środa 13 sie 2003, 23:45

ilok to patent w postaci kluczyka na usb do ktoregoladuja sie wszelkie autoryzacje (tzn te ktore dzialaja z ilokiem oczywiscie :) ) i zaden format zmiana hardware czy inne bzdety juz nie powoduja ze trzeba sie reautoryzowac





wiecej (chociaz nie sprawdzalem) - mozna z kluczykiem isc do innego kompa (do kolegi, do wlasnego laptopa) i tam uzywac tego samego programu



przydatne dla userow (bo nie ma reautoryzacji z byle powodu) i sprzedawcow (jest duza pewnosc ze 1 szt software dziala w danej chwili na 1 kompie)
fan dobrego brzmienia ;)

Awatar użytkownika
Di_Monsta
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek 22 kwie 2002, 00:00

Re: Do JackaH - PT6.1

Post autor: Di_Monsta » środa 13 sie 2003, 23:50

...do ktorego laduja sie wszelkie autoryzacje (tzn te ktore dzialaja z ilokiem oczywiscie :) )

*******************



... więc właśnie: czy przyszłe instrumenty NI (pod RTAS) lub wtyczki Waves tego potrzebują?

Sam już zgłupiałem, byłem na stronce Digidesign, ale w tych objaśnieniach się nie połapałem...

Ech...



Pozdrawiam

D_M














Awatar użytkownika
Di_Monsta
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek 22 kwie 2002, 00:00

Re: Do JackaH - PT6.1

Post autor: Di_Monsta » środa 13 sie 2003, 23:57

Ufff...



Temat nieaktualny.

Dokopałem się do spisu wtyczek pod PTLE. Wszystko tam jest zaznaczone... co i jak.

Pozdrawiam.



D_M


Awatar użytkownika
JacekH
Posty: 611
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Do JackaH - PT6.1

Post autor: JacekH » czwartek 14 sie 2003, 08:24

Przepraszam, ze tak pozno, ale wlasnie wszedlem na forum. Wlasciwie juz odpowiedz masz. iLok jest wygodny. Na Maku nadal jest sporo wtyczek, ktore wymagaja stacji dyskietek, jakie rozwiazania maja wersje pecetowe - to musisz sprawdzac indywidualnie dla kazdej z wtyczek.



Jacek

Awatar użytkownika
Di_Monsta
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek 22 kwie 2002, 00:00

Re: Do JackaH - PT6.1

Post autor: Di_Monsta » czwartek 14 sie 2003, 18:12

...Przepraszam, ze tak pozno, ale wlasnie wszedlem na forum. Wlasciwie juz odpowiedz masz. iLok jest wygodny. Na Maku nadal jest sporo wtyczek, ktore wymagaja stacji dyskietek, jakie rozwiazania maja wersje pecetowe - to musisz sprawdzac indywidualnie dla kazdej z wtyczek.



Jacek ...

**********************



Nie ma za co





Pozdrawiam

D_M

ODPOWIEDZ