FX Teleport (I)

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
spiker
Posty: 1211
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00

FX Teleport (I)

Post autor: spiker » poniedziałek 25 sie 2003, 09:58

No więc tak:



Przeczytałem sobie sporo wątków z Forum FXT no i nasunęły mi się pyatnia:



1. Czy to prawda że FXT nie teleportuje wtyczek DX?

2. Czy to prawda, że z użyciem FXT i teleportacją VSTi (np. Halion) nie da się grać Halionem ( latencja) i można go co najwyżej uzywac jako odtwórcę sekwencji uprzednio zagranych na Hoście?

3. Czy to prawda, że FXT nie teleportuje rodzimych (wewnętrznych) wtyczek Cubase ( mnie głównie chodzi o VST dynamics)

4. Czy to prawda, że obsługę niektórych wtyczek DX (Waves) można udostepnić do teleportacji instalując powłokę WavesShell?

5. Jeśli pkt 4 "tak", to gdzie można zaczerpnąć wiedzy o WavesShell? I czy również jak w przypadku FXT istnieje demo do ściągnięcia i gdzie?

6. Jeśli pkt 4 "nie" to co to jest WavesShell?

7. Gdzie podczas pracy z użyciem FXT dokonuje się edycji parametrów danej wtyczki? Na hoście czy Slave'ie?





pozdrowienia



przed użyciem programu zapoznaj się treścią instrukcji załączonej do opakowania bądź skonsultuj się z producentem lub dystrybutorem oprogramowania...

Awatar użytkownika
MB
Posty: 3318
Rejestracja: wtorek 09 kwie 2002, 00:00

Re: FX Teleport (I)

Post autor: MB » poniedziałek 25 sie 2003, 11:21

1. tak

2. tak

3. bardzo prawdopodobne (nie mogę teraz sprawdzić), ponieważ te wtyczki pracują wyłącznie pod Cubase, a fxteleport jest dla nich hostem pośrednim

4. bardzo prawdopodobne

5. www.waves.com, jest wersja 30-dniowa całego pakietu native

7. na delegowanym komputerze (slave); najłatwiej rozwiązać sprawę używając remote desktop


Awatar użytkownika
spiker
Posty: 1211
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00

Re: FX Teleport (I)

Post autor: spiker » poniedziałek 25 sie 2003, 11:35

Dzwięki!



znaczy się dobrym tropem idę
przed użyciem programu zapoznaj się treścią instrukcji załączonej do opakowania bądź skonsultuj się z producentem lub dystrybutorem oprogramowania...

ODPOWIEDZ