Słuchawki Superlux

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
oneman
Posty: 523
Rejestracja: środa 01 maja 2002, 00:00

Słuchawki Superlux

Post autor: oneman » środa 11 maja 2011, 16:45

W najnowszym EiS jest mała notka na temat słuchawek Superlux. Jest to chyba info reklamowe, dość lapidarne i mało konkretne.
Miał ktoś kiedyś styczność ze słuchawkami Superlux? Jak są wykonane, jaka jest jakość dźwięku poszczególnych słuchawek w porównaniu do marek dobrze znanych typu np AKG.
Czy ktoś wie jakie przetworniki siedzą w tych nausznikach?

Czy w ogóle warto zawracać sobie głowę słuchawkami Superlux? Cena dość zachęcająca, ale poza tym absolutnie nic nie wiadomo. Wyglądem przypominają znane marki, ale czy to tylko tani chwyt marketingowy czy też może coś więcej.

Nigdzie tego nie można posłuchać - na Śląsku ni cholery nie mogę ich znaleźć.

Awatar użytkownika
oneman
Posty: 523
Rejestracja: środa 01 maja 2002, 00:00

Re: Słuchawki Superlux

Post autor: oneman » wtorek 31 maja 2011, 19:48

nikt nic nie słyszał i nie widział?

Awatar użytkownika
delorjan
Posty: 408
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2005, 00:00

Re: Słuchawki Superlux

Post autor: delorjan » wtorek 31 maja 2011, 23:33

Ja słyszałem model wyglądem przypominający DT770... brzmieniem przypominają bardziej słuchawki z tesco za 19,90, więc raczej nie zawracałbym sobie głowy :) taka moja opinia

Awatar użytkownika
Groover
Posty: 1096
Rejestracja: niedziela 02 mar 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Słuchawki Superlux

Post autor: Groover » środa 01 cze 2011, 00:49

...W najnowszym EiS jest mała notka na temat słuchawek Superlux. Jest to chyba info reklamowe, dość lapidarne i mało konkretne.
Miał ktoś kiedyś styczność ze słuchawkami Superlux? Jak są wykonane, jaka jest jakość dźwięku poszczególnych słuchawek w porównaniu do marek dobrze znanych typu np AKG.
Czy ktoś wie jakie przetworniki siedzą w tych nausznikach?

Czy w ogóle warto zawracać sobie głowę słuchawkami Superlux? Cena dość zachęcająca, ale poza tym absolutnie nic nie wiadomo. Wyglądem przypominają znane marki, ale czy to tylko tani chwyt marketingowy czy też może coś więcej.

Nigdzie tego nie można posłuchać - na Śląsku ni cholery nie mogę ich znaleźć....
 


jaki model? Zamknięte są... tanie. I to ich jedyna zaleta.  Ale półotwarte HD668B są bezkonkurencyjne w swojej cenie.


Pozdro


Groover

nowe portale:
www.PortalStudyjny.pl, www.PortalKlawiszowy.pl, www.PortalGitarowy.pl

Awatar użytkownika
matiz
Posty: 3424
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Słuchawki Superlux

Post autor: matiz » środa 01 cze 2011, 01:11

jaki model? Zamknięte są... tanie. I to ich jedyna zaleta.


 


Sa tez w miare trwale


ODPOWIEDZ