Waldorf Pulse 2

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
adn_01
Posty: 187
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

Re: Waldorf Pulse 2

Post autor: adn_01 » czwartek 19 sty 2012, 23:19

jak na razie to na stronach waldorfa jest tylko wyrenderowana grafika a nie zdjęcie gotowego produktu.


kiedyś już też się nadymali, zapowiadali, obiecywali, zamieszczonych było kilka ray-trace'ów a produkt nigdy się nie pojawił. na targach była tylko makieta z żaróweczkami w środku :|


 


Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Waldorf Pulse 2

Post autor: AkselPL » piątek 20 sty 2012, 00:54

...
jak na razie to na stronach waldorfa jest tylko wyrenderowana grafika a nie zdjęcie gotowego produktu.

kiedyś już też się nadymali, zapowiadali, obiecywali, zamieszczonych było kilka ray-trace'ów a produkt nigdy się nie pojawił. na targach była tylko makieta z żaróweczkami w środku :|

 ...
 


Co masz dokładnie na myśli i na jakich targach?

Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

adn_01
Posty: 187
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

Re: Waldorf Pulse 2

Post autor: adn_01 » piątek 20 sty 2012, 08:32

...
...
jak na razie to na stronach waldorfa jest tylko wyrenderowana grafika a nie zdjęcie gotowego produktu.

kiedyś już też się nadymali, zapowiadali, obiecywali, zamieszczonych było kilka ray-trace'ów a produkt nigdy się nie pojawił. na targach była tylko makieta z żaróweczkami w środku :|

 ...
 

Co masz dokładnie na myśli i na jakich targach?
...
 


 


stromberg, namm, a informacji było mnóstwo, i prawie wszędzie wszyscy piali z podniecenia...


http://synth.me/node/3016


 


 


adn_01
Posty: 187
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

Re: Waldorf Pulse 2

Post autor: adn_01 » piątek 20 sty 2012, 08:36

i może jeszcze chociażby tu:


http://acapella.harmony-central.com/showthread.php?1667943-Waldorf-Stromberg-Worth-the-wait/page3


Awatar użytkownika
Robix
Posty: 634
Rejestracja: środa 14 sty 2009, 00:00

Re: Waldorf Pulse 2

Post autor: Robix » piątek 20 sty 2012, 09:44

No właśnie z tym Strombergiem to zawsze nie wiedziałęm o co chodzi. Był w produktach na stronie, a nie można go było ani nigdzie znaleźć, ani zobaczyć oprócz zdjęcia na ich stronie. Zero próbek dźwiękowych itp.

Początkujący muzyk.

Janusz_M
Posty: 340
Rejestracja: czwartek 08 sty 2009, 00:00

Re: Waldorf Pulse 2

Post autor: Janusz_M » piątek 20 sty 2012, 09:56

...
No właśnie z tym Strombergiem to zawsze nie wiedziałęm o co chodzi. Był w produktach na stronie, a nie można go było ani nigdzie znaleźć, ani zobaczyć oprócz zdjęcia na ich stronie. Zero próbek dźwiękowych itp....
 


A jak jest obecnie z Zarenbourgiem? Niby jest na stronie w sekcji Products, niby  film z gościem grającym na tym, ale zdjęcia to tylko rendery - ktoś widzial w sprzedarzy?


Pozdrawiam
Janusz


Awatar użytkownika
Robix
Posty: 634
Rejestracja: środa 14 sty 2009, 00:00

Re: Waldorf Pulse 2

Post autor: Robix » piątek 20 sty 2012, 11:31


A jak jest obecnie z Zarenbourgiem? Niby jest na stronie w sekcji Products, niby  film z gościem grającym na tym, ale zdjęcia to tylko rendery - ktoś widzial w sprzedarzy?

Pozdrawiam
Janusz
...
 


Dokładnie, jeszcze nie spotkałem w sklepie.

Początkujący muzyk.

Awatar użytkownika
Pan_Jabu
Posty: 1190
Rejestracja: wtorek 29 maja 2007, 00:00

Re: Waldorf Pulse 2

Post autor: Pan_Jabu » piątek 20 sty 2012, 13:15

Z tego wszystkiego, co piszecie tutaj (oraz w innych wątkach) jawi się obraz Waldorfa jako firmy średnio poważnej...


Pełen niedoróbek Blofeld, instrumentry - widma...


:8


Awatar użytkownika
Robix
Posty: 634
Rejestracja: środa 14 sty 2009, 00:00

Re: Waldorf Pulse 2

Post autor: Robix » piątek 20 sty 2012, 14:14

...
Z tego wszystkiego, co piszecie tutaj (oraz w innych wątkach) jawi się obraz Waldorfa jako firmy średnio poważnej...

Pełen niedoróbek Blofeld, instrumentry - widma...

Ja akurat o niedoróbkach nie mówiłe :). Ja w swoim Blofeldzie nie dostrzegłem bugów.


Jednak zawsze mnie interesowało od początku, jak poznałem firmę Waldorf, dlaczego nigdzie nie idzie dostać Stromberga, skoro go mają w ofercie.

Początkujący muzyk.

ODPOWIEDZ