Motu 24i - mała sesja nagraniowa

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
irocesse
Posty: 6
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 00:00

Motu 24i - mała sesja nagraniowa

Post autor: irocesse » czwartek 19 kwie 2012, 09:28

Witam,


już jakiś czas jestem zarejestrowany na forum, lecz praktycznie się nieudzielałem. Jakiś czas temu zakupiłem sobie interfejs Motu 24i wraz z kartą PCI-324. Komputera nieposiadam jakiegoś specjalnego, tyle co potrafię skonfigurować interfejs. Jako DAW uzywam Acid'a Pro 7. Peryferja zewnętrzne jakie posiadam to kompresor 1x DBX 1066, 1x SAMSON S-Com4, stół Soundcraft GB-2 32ch. Do nagrania mam małą kapelę czyli: Drumy, bass, gitara elektryczna, Keyboard, akordeon oraz wokal. Posiadam tylko 6 kanałów kompresujących/bramkujących, stąd kompresować będę jedynie drumy i akordeon, ponieważ gitarę i bass puszczę przez linię, ponieważ chłopaki nieposiadają jakiś świetnych pieców. Z mikrofonów to mam: perkusja SHURE PGDMK 6, SM-58 (3szt), SM-57(3szt) kilka sennheiser'ów dynamicznych i kilka pojemnościowych Shur'a.


A więc moja idea to: łączę zespół na Live, kompresuje drumy i akordeon, miksuje stołem i wyjściem DIR wychodze na interfejs. Pytanie: czy DIR przenosi mi sygnał skompresowany?


Pozdrawiam Rafał


ODPOWIEDZ