Drugi syntezator do PC3x oraz współpraca z DAW

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
PWA
Posty: 920
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Drugi syntezator do PC3x oraz współpraca z DAW

Post autor: PWA » niedziela 15 mar 2015, 13:51

Nie twierdzę, że Behringer produkuje sprzęt kiepskiej jakości @all. Mówię tylko, że ciągle jest tak postrzegany w "środowisku" i trudno zbyć ten sprzęt. Większość nowych produktów jest całkiem ok... zwłaszcza odkąd kupili Midasa. Sam mam UFX1204, z którego jestem zadowolony...problem w tym, że zaczyna brakować kanałów i w związku z tym rozglądam się za czymś większym i tutaj dobrą alternatywą jest Soundcraft, zwłaszcza w zakresie możliwości/cena.

zygmunt
Posty: 84
Rejestracja: poniedziałek 24 wrz 2012, 00:00

Re: Drugi syntezator do PC3x oraz współpraca z DAW

Post autor: zygmunt » niedziela 15 mar 2015, 15:13

Onyx Balckbird - to była też pierwsza moja myśl, jak pomyślałem o zmianie interfejsu, ale niestety jest firewire, więć w moim wypadku (laptop) - d..a.
W focustricie poza obudową, reszta pod względem wykonania jest bardzo "plastikowa". Przed swoim blackjackiem, kupiłem scarlett 2i2 i miałem wrażenie, że przełączniki zaraz się połamią, gały też nie wzbudziły zaufania i bardzo szybko odniosłem go do sklepu. Mackie w porównaniu z tamtym to szafa pancerna .

Awatar użytkownika
Arkana_Flow
Posty: 178
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00

Re: Drugi syntezator do PC3x oraz współpraca z DAW

Post autor: Arkana_Flow » niedziela 15 mar 2015, 19:41


W focustricie poza obudową, reszta pod względem wykonania jest bardzo "plastikowa". Przed swoim blackjackiem, kupiłem scarlett 2i2 i miałem wrażenie, że przełączniki zaraz się połamią, gały też nie wzbudziły zaufania i bardzo szybko odniosłem go do sklepu. Mackie w porównaniu z tamtym to szafa pancerna .
...
 


Nie wiem jak jest w 18i8 ale między 2i2 a 2i4 jest diametralna różnica jeśli chodzi o wykonanie. Sam interfejs wydaje się być 3 razy cięższy.

Muzyką zajmuję się od 2003 roku. Zaczynałem jako raper. Obecnie wchodzę w świat producenski. Pracuję z samplami (głównie na Akai MPC) jak i z żywymi instrumentami. Studiuję produkcję muzyczną na uczelni w Edynburgu, Szkocji.

Awatar użytkownika
Arkana_Flow
Posty: 178
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00

Re: Drugi syntezator do PC3x oraz współpraca z DAW

Post autor: Arkana_Flow » niedziela 15 mar 2015, 19:45

ps. sorka za double posta, wysyłałem z telefonu coś się pokiełbasiło

Muzyką zajmuję się od 2003 roku. Zaczynałem jako raper. Obecnie wchodzę w świat producenski. Pracuję z samplami (głównie na Akai MPC) jak i z żywymi instrumentami. Studiuję produkcję muzyczną na uczelni w Edynburgu, Szkocji.

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Drugi syntezator do PC3x oraz współpraca z DAW

Post autor: Zbynia » poniedziałek 16 mar 2015, 17:58

Nie pchaj się w Firewire - niestety z tego już nic nie będzie
Jakoś USB 3.0 słabo się popularyzuje tylko ale i z 2.0 można sporo wykrzesać

ODPOWIEDZ