Połączenie Ensoniqa i Norda

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
Xanadu66
Posty: 1
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 00:00

Połączenie Ensoniqa i Norda

Post autor: Xanadu66 » środa 09 mar 2016, 08:13

wItam forumowiczów.Czy mógłby ktoś wytłumaczyć mi jak połączyć dwa urządzenia-Ensoniq TS10 i NORD electro4.Dokładnie chodzi mi o następującą rzecz.Korzystam z sekwencera w ensoniqu(bardzo mi odpowiada,zrobilem na nim juz wiele utworów).Chciałbym wprowadzic brzmienia z Norda na poszczególne ścieżkiw tym ensoniqowskim sekwencerze.Połączyłem tedwa instrumenty przez midi(ensoniq midiout i Nord midi in)-chyba dobrze.nigdy nie zajmowalem sie midi.Co musze wcisnac w ensoniqu by tego dokonac?Chcialbym w przyszlosci korzystac z innych modułów brzmieniowych.Nie znam na tyle ensoniqa i jestem bezradny co i jak zrobic.Prosze kogoś,kto pracowal moze kiedys na ensoniqu ts i pomoze miw tej kwestii.Pozdrawiam.
jEstem muzykiem.Pracuje w filharmonii,gram na skrzypcach.

Awatar użytkownika
Kubańczyk
Posty: 342
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 00:00

Re: Połączenie Ensoniqa i Norda

Post autor: Kubańczyk » środa 09 mar 2016, 12:25

Chciałbym mieć znowu Sd-1 albo TS-10, mistrzowski sequencer.

Na pewno jeszcze będę miał, te 15 lat z tym sprzętem pozostaje niespełnioną miłością do końca życia.

Naciskasz Track/MIDI kilka razy aż będziesz miał możliwość ustawienia wyjścia ścieżki; INT (do środka), EXT (na zewnątrz), BOTH (łoba naraz). Miłej zabawy!!
Lubię: klawisze, samplery, realizację, programowanie, DIY. Muzyka dub i okolice.

ODPOWIEDZ