Behringer Xenyx 802 - FX send, mono czy stereo?

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Behringer Xenyx 802 - FX send, mono czy stereo?

Post autor: AkselPL » poniedziałek 22 sie 2016, 20:23

Witam


Ostatnio coś mi wróciło nagrywanie kawałków i stwierdziłem że w końcu zacznę używać swojego Kaoss pada mimo że ma kiepski tor audio.


Potrzebuje mixer gdyż chcę wszystkie 3 urządzenia podpiąć razem i kontrolować niezależnie.


 


Idea jest taka... Korg M3 input 1 i 2, Radias input 3 i 4 no i teraz chciałbym mieć możliwość wysyłki stereo czyli albo 1 i 2 albo 3 i 4 do kaossa jednak z tego co widze fx send jest mono mimo że powrót stereo, czy oby na pewno on jest mono bo czytałem że gniazdo jest dla TRS ?


 


Jakby ktoś chciał się pozbyć w miare dobrym stanie tego 802 to jestem zainteresowany:)


 


Pozdrawiam


[addsig]
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Behringer Xenyx 802 - FX send, mono czy stereo?

Post autor: AkselPL » wtorek 23 sie 2016, 13:33

Nie no przy takiej cenie to ja podziękuję. Grunt że się wyjaśniło. Znajdę inny sposób ;)

Dzięki
[addsig]
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

ODPOWIEDZ