Blofeld keyboard - MIDI OUT pytanie.

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
Łukasz1985
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 24 sty 2005, 00:00

Blofeld keyboard - MIDI OUT pytanie.

Post autor: Łukasz1985 » piątek 07 paź 2016, 19:59

Witam. Od jakiegos czasu jestem posidaczem Blofelda wersja keyboard. Mam nastepujace pytanie: czy w blofeldzie da sie zrobic transpozycje o np pol tonu zeby przekladalo sie to na komunikaty midi out lub usb? Bo z tego co widze to jak zrobie transpozycje to to tylko oddzialywuje to na modul blofelda a nie na komunikaty midi wysylane do daw. Pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedzi.

Cubase Pro 8 - Windows 7 Home Premium (64bit)

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 920
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Blofeld keyboard - MIDI OUT pytanie.

Post autor: PWA » piątek 07 paź 2016, 20:42

...Witam. Od jakiegos czasu jestem posidaczem Blofelda wersja keyboard. Mam nastepujace pytanie: czy w blofeldzie da sie zrobic transpozycje o np pol tonu zeby przekladalo sie to na komunikaty midi out lub usb? Bo z tego co widze to jak zrobie transpozycje to to tylko oddzialywuje to na modul blofelda a nie na komunikaty midi wysylane do daw. Pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedzi....

Z tego co widzę, to transpozycji nie ma na liście wysyłanych komunikatów. Pełną listę masz na końcu manuala.... wystarczy do niego zajrzeć

ODPOWIEDZ