nagrywanie gitary

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Ola323
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 16 paź 2016, 00:00

nagrywanie gitary

Post autor: Ola323 » niedziela 16 paź 2016, 01:23

Cześć wszystkim!

Rozglądam się ostatnio jaki sprzęt powinnam sobie sprawić, aby ładnie nagrać gitarę klasyczną.
Zależy mi na wysokiej jakości dzwięku ale również obrazu. Chciałabym wykorzystać to do promowania swojej muzyki w internecie. Nagrania byłyby wykonywane albo w domu albo podczas koncertów w salach koncertowych. Plener nie wchodzi w grę.
Nie mam dużych pieniędzy na ten sprzęt ale jeśli znajdę coś odpowiedniego to zorganizuję na to środki.
Ostatnia rzecz jaka wpadła mi w ręce to zoom Q8. Z jednej strony wydaje mi się to fajnym wyjściem ale oglądajac przykładowe nagrania na YT tej 'kamery' obraz znacząco się między nimi różni. Czasem wygląda bardzo słabo. I sama nie wiem czy warto...

Co powinnam wybrać?

Pozdrawiam,
Ola


fallworm
Posty: 471
Rejestracja: środa 30 lip 2014, 00:00

Re: nagrywanie gitary

Post autor: fallworm » niedziela 16 paź 2016, 03:21

Interfejs audio i np para mikrofonów do m/s jeżeli chcesz nagrać dźwięk stereo. Nie wiem jakim budżetem dysponujesz ale jeżeli piszesz o dobrej jakości to na taki zestaw należałoby przeznaczyć minimum 3-4 kilo pln.

ODPOWIEDZ