Kompatybilność RME Fireface UFX+ + Soundcraft VI CSB

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
RezerwatStudio
Posty: 2
Rejestracja: sobota 04 mar 2017, 00:00

Kompatybilność RME Fireface UFX+ + Soundcraft VI CSB

Post autor: RezerwatStudio » sobota 04 mar 2017, 14:15

Witajcie!
Od dłuższego czasu planuję modernizację studia w tym wymianę jego "serca" :)
Nurtuje mnie pytanie czy interface RME Fireface UFX+ (posiadający interface MADI) dogada się ze stageboxa
Soundcraft VI CSB. Pozwoliłby mi to rejestrację ponad 32 śladów za pośrednictwem złącza Thunderbolt.
Co o tym myślicie? Jakoś tych preampów byłaby zadowalająca jak na domowe/projektowe studio nagrań? Czy może lepiej
zainwestować w preampy np od UA i połączyć je przez złącza ADAT do RME?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,
Szymon :)
Praca z dźwiękiem w studio jak i live jest moją odwieczną, wielką pasją. Stale staram się poszerzać swoje horyzonty :)

fallworm
Posty: 471
Rejestracja: środa 30 lip 2014, 00:00

Re: Kompatybilność RME Fireface UFX+ + Soundcraft VI CSB

Post autor: fallworm » niedziela 05 mar 2017, 00:49

...Witajcie!
Od dłuższego czasu planuję modernizację studia w tym wymianę jego "serca" :)
Nurtuje mnie pytanie czy interface RME Fireface UFX+ (posiadający interface MADI) dogada się ze stageboxa
Soundcraft VI CSB. Pozwoliłby mi to rejestrację ponad 32 śladów za pośrednictwem złącza Thunderbolt.
Co o tym myślicie? Jakoś tych preampów byłaby zadowalająca jak na domowe/projektowe studio nagrań? Czy może lepiej
zainwestować w preampy np od UA i połączyć je przez złącza ADAT do RME?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,
Szymon :)...
 






Dogada się. Ale Soundcraft ma preampy na poziomie Behringera  o UA się nie wypowiadam bo w tej "klasie" tylko RME mi w głowie, ua jeszcze niedoścignął rme względem digitalizmu, za to oferuje "klasyczne" brzmienie. 


RezerwatStudio
Posty: 2
Rejestracja: sobota 04 mar 2017, 00:00

Re: Kompatybilność RME Fireface UFX+ + Soundcraft VI CSB

Post autor: RezerwatStudio » niedziela 05 mar 2017, 09:48

W takim razie mógłbyś coś polecić do jednoczesnej rejestracji przynajmniej 20 kanałów? Koniecznie pod Thunderbolt RME j.w. plus OctaMic x2?
Praca z dźwiękiem w studio jak i live jest moją odwieczną, wielką pasją. Stale staram się poszerzać swoje horyzonty :)

ODPOWIEDZ