Jaki interfejs do Naumann TLM 103?

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
qst
Posty: 30
Rejestracja: piątek 11 mar 2016, 00:00

Re: Jaki interfejs do Naumann TLM 103?

Post autor: qst » poniedziałek 08 maja 2017, 06:59

...Tak, nie zrozumiałem wcześniejszego posta. Więc chciałbym się pozbyć focusrite ponieważ w ciągu dwóch lat 3 razy oddawałem go do serwisu i z wywiadu wiem, że nie tylko ja mam z nim problem, ale mniejsza o to. Jeśli chodzi o preamp mam w planach kupić coś odrazu lepszego typu avalon ale wcześniej chce mieć interfejs który będzie służył mi przez lata. Stąd pytanie czy jest sens przepłacać czy kupić coś typu id14 skoro itak planuje kupno preampu? w internecie ma niezłe opinie. Czy pokusić się na id22? czy jeszcze coś innego?...

Kup Baby Face Pro f-my RME. Ma wbudowany preamp. To super interfejs, bardzo dobre sterowniki RME. Ja przeszedłem na Apollo Twin MKII. RME w stanie sklepowym mam do odsprzedania.
Sławek
Od niedawna użytkownik RME Fieface UCX

Awatar użytkownika
Jarut
Posty: 70
Rejestracja: czwartek 11 lip 2013, 00:00

Re: Jaki interfejs do Naumann TLM 103?

Post autor: Jarut » poniedziałek 08 maja 2017, 10:18

preamp GAP-73 polcam - mam i używam razem z M-AUDIO PROFIRE 610 - niezły duet - mikroforn wpięty w GAP w porównaiu z wbudowanymi preampami z '610 daje lepszy dla ucha sound i dźwięk łatwiejszy w ukadaniu w miksie


Wysoki
Posty: 7
Rejestracja: piątek 05 maja 2017, 00:00

Re: Jaki interfejs do Naumann TLM 103?

Post autor: Wysoki » piątek 19 maja 2017, 12:53

Witam, dziękuję wszystkim za zainteresowanie moim tematem. Postanowiłem zostawić Focusrite i dokupić preamp, jednak mój interfejs jest nie do końca sprawny. Kiedy podłączam go do komputera w tle słychać mocne szumy. Gwarancja prawdopodobnie się skończyła. Czy zna ktoś sprawdzony serwis do którego mógłbym oddać interfejs do naprawy?

laser777
Posty: 372
Rejestracja: czwartek 17 kwie 2014, 00:00

Re: Jaki interfejs do Naumann TLM 103?

Post autor: laser777 » piątek 19 maja 2017, 14:48

Może Resident Audio T2 ? Nie jest to rozbudowany interfejs ale ma Thunderbolt i kosztuje około 1k. Tylko nie wiem jak z tymi Thunderboltami jest nie wiem czy taka stara płyta główna by mi obsłużyła ten interfejs czy było by trzeba mieć jakąś kartę rozszerzeń. Ale jak bym miał się przesiadać to właśnie na coś takiego

Awatar użytkownika
funkofil1
Posty: 146
Rejestracja: piątek 14 cze 2013, 00:00

Re: Jaki interfejs do Naumann TLM 103?

Post autor: funkofil1 » piątek 19 maja 2017, 23:05

...Witam, dziękuję wszystkim za zainteresowanie moim tematem. Postanowiłem zostawić Focusrite i dokupić preamp, jednak mój interfejs jest nie do końca sprawny. Kiedy podłączam go do komputera w tle słychać mocne szumy. Gwarancja prawdopodobnie się skończyła. Czy zna ktoś sprawdzony serwis do którego mógłbym oddać interfejs do naprawy?...


http://www.audiotechpro.pl

ODPOWIEDZ