Samplitude Pro x3 Suite + gratisy za 149 $ - oferta czasowa!

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
Boono
Posty: 145
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 00:00

Samplitude Pro x3 Suite + gratisy za 149 $ - oferta czasowa!

Post autor: Boono » piątek 08 gru 2017, 06:54

Witam



Może się ktoś pokusi. W pełni legalny pakiet Samplitude pro x3 suite z mega dodatkami za 149 $ - cena regularna prawie 1400 $ !!



Oferta czasowa - radzę się śpieszyć z decyzją :)



http://www.magix.com>
Magister Sztuki

Awatar użytkownika
Caroozo
Posty: 932
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 00:00

Re: Samplitude Pro x3 Suite + gratisy za 149 $ - oferta czasowa!

Post autor: Caroozo » piątek 08 gru 2017, 10:25

Wow - i TO jest promocja! Gdybym musiał kupić dziś DAW, pewnie wziąłbym bez wahania (już samo Melodyne Essential to nie w kij dmuchał dodatek - osobno warte 100$). Za te pieniądze... Czekaj czekaj, czy to nie bait na "zostawionych" SONARowiczów? Dziwnie się zbiegło :).


Byłem ostatnio w bardzo dobrym studio nagraniowym, gdzie na XP i C2Q cały czas śmiga właśnie Samplitude i z tego co widziałem po workflow itd to bardzo zacny soft - nic mu nie brakuje. Ostatnio (bo we wrześniu b.r.) Tracktion 6 jest dostępny zupełnie za darmo, zaś jego płatna odmiana (WAVEFORM) niczego sobie... Robi się "ciasno" w sektorze DAW i pewnie sytuacja jest podobna jak z operatorami komórkowymi - rynek się nasycił i jest teraz tylko przeciąganie klienta.


Przykład? Wczoraj patrzyłem na ceny softu do pisania nut - oczywiście liczy się głównie Finale i Sibelius, bo konkurencja nie "ogarnia" kilku rzeczy. Licencje swoje kosztują, są też zniżki (np. dla studentów z USA - jedynie 99$ za Finale vs 600$ za Retail :/). Jest zapis o przejściu z "konkurencyjnego softu" (Finale Competitive Trade Up from Sibelius or other qualifying notation products) za 150$, czyli 1/4 ceny. Wydaje mi się więc, że obniżek może być w przyszłości sporo i jeśli ktoś już wydał troszkę grosza na DAW, dostanie odpowiednie zniżki na produkt konkurencji - a nuż się skusi .


Dla osób które zaczynają przygodę z DAW, brałbym Samplitude W CIEMNO! "Underground" czyli chłopaki na budżecie którzy chcą być legalni pewnie wejdą w Reapera z uwagi na fakt że wersja trial nie ma restrykcji czasowych i pewnie ten kto korzystał już się nauczył obsługi. A jak wiemy, to jest chyba jedna z ważniejszych rzeczy - niejeden z nas sprzedał jakiś sprzęt czy też zaniechał używania softu bo mu workflow nie podchodził. Miałem też przypadek, że człowiek kupił ode mnie instrument dość stary, z dziurami w sofcie, niedoskonały - ale tak mu się dobrze na nim pracowało i tęsknił za nim, że musiał być ten i koniec. I ja to rozumiem - do dziś do prostej edycji wave'ów używam GoldWave'a - nie dlatego że nie mam lepszych narzędzi, ale po prostu lubię ten soft i obsługuję na pamięć.


Awatar użytkownika
Boono
Posty: 145
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 00:00

Re: Samplitude Pro x3 Suite + gratisy za 149 $ - oferta czasowa!

Post autor: Boono » piątek 08 gru 2017, 10:53

Kupione, sprawdzone, aktywowane bez problemu.
Dodam że jako gratis m.in. dołączony jest edytor Sound forge pro 11 z wtyczkami Izotope mastering & repair suite.
Magister Sztuki

AgaM
Posty: 20
Rejestracja: środa 07 sty 2009, 00:00

Re: Samplitude Pro x3 Suite + gratisy za 149 $ - oferta czasowa!

Post autor: AgaM » sobota 09 gru 2017, 01:19

Rozumiem ze jest to pelna wersja a nie upgrade? Pytam poniewaz adres strony www pokazuje stronke z upgrdadem a mnie wczesniej nic mnie nie laczylo z Samplitude. Aczkolwiek soft zapewne jest godny potestowania i wygodnej pracy.


Awatar użytkownika
Boono
Posty: 145
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 00:00

Re: Samplitude Pro x3 Suite + gratisy za 149 $ - oferta czasowa!

Post autor: Boono » sobota 09 gru 2017, 06:23

...Rozumiem ze jest to pelna wersja a nie upgrade? Pytam poniewaz adres strony www pokazuje stronke z upgrdadem a mnie wczesniej nic mnie nie laczylo z Samplitude. Aczkolwiek soft zapewne jest godny potestowania i wygodnej pracy....



Full, pełna wersja - żaden upgrade.
Magister Sztuki

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Samplitude Pro x3 Suite + gratisy za 149 $ - oferta czasowa!

Post autor: DJOZD » sobota 09 gru 2017, 11:17

Juz sam SpectraLayers Pro 4 warty jest tej ceny. Poprostu takiej oferty jeszcze nie bylo. Jako 16 letni user Samplitude, posiadacz 2 licencji, sam zastnawiam sie nad kupieniem takiego bundla. Zobaczcie sobie jaki świetny soft ten SpectraLayers Pro 4.

http://www.magix.com/int/spectralayers/


Awatar użytkownika
Boono
Posty: 145
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 00:00

Re: Samplitude Pro x3 Suite + gratisy za 149 $ - oferta czasowa!

Post autor: Boono » sobota 09 gru 2017, 12:35

Bardzo dobra opcja dla osób które chcą porzucić nie do końca legalny soft.
Zestaw posiada wszystko co potrzeba do pracy z dżwiękiem. Dosłownie wszystko.
Magister Sztuki

Awatar użytkownika
Folatel
Posty: 18
Rejestracja: środa 01 mar 2017, 00:00

Re: Samplitude Pro x3 Suite + gratisy za 149 $ - oferta czasowa!

Post autor: Folatel » sobota 09 gru 2017, 16:16

...

Szkoda, że nie mam Windy, ech...

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Samplitude Pro x3 Suite + gratisy za 149 $ - oferta czasowa!

Post autor: DJOZD » sobota 09 gru 2017, 17:16

......

Szkoda, że nie mam Windy, ech... ...

Tekst roku

Szkoda że konwersja Samp na OSX nie doszła do skutku. Popularność wzroslaby wielokrotnie.

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Samplitude Pro x3 Suite + gratisy za 149 $ - oferta czasowa!

Post autor: PWA » sobota 09 gru 2017, 18:25

......

Szkoda, że nie mam Windy, ech... ...

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś ją sobie zainstalował obok OS X

ODPOWIEDZ