Przygotowanie akustycznie pokoju

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
patgre39
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 23:11

Przygotowanie akustycznie pokoju

Post autor: patgre39 » czwartek 05 kwie 2018, 23:15

Witam, posiadam pokoju 11m2, który chce przygotować akustycznie do nagrań wokalnych, w linku podsyłam prawie dokładny plan pokoju, różnice mogą być w cm (2-8cm), czy ktoś jest obeznany w temacie i by mi mógł pomóc i powiedzieć jakie panele akustyczne/pianki czy inne ustrojstwa kupić oraz gdzie jezamontować w pokoju? Dodam ze cały sprzęt - komputer, odsłuchy są na biurku. A i na dodatek, sciany są gołe, kompletnie nic na nich nie ma, zadnych obrazow ani nic. Dodam, że w gre wchodzi możliwość przemeblowania :)

Obrazek


Pozdrawiam

aribeth
Posty: 6
Rejestracja: piątek 23 mar 2018, 13:58

Re: Przygotowanie akustycznie pokoju

Post autor: aribeth » czwartek 19 kwie 2018, 19:53

Skontaktuj się z nami przez AudioHelper przez Facebooka i spróbujemy razem coś zaprojektować :)

Ontymas3
Posty: 1
Rejestracja: piątek 29 cze 2018, 21:35

Re: Przygotowanie akustycznie pokoju

Post autor: Ontymas3 » piątek 29 cze 2018, 21:39

Pokoik nie za duży ale można coś zdziałać :) U mnie nie ma tego problemu na szczęście. Zaaranżowałem w garażu sobie pomieszczenie na ćwiczenie i odpowiedni wyciszyłem. A, że uczę się grać na perkusji to wyciszenie było koniecznością:D Skompletowałem już cały zestaw w sklepie DrumStore. Moze też pomyślisz o jakimś innym pokoju?

ODPOWIEDZ