RODE NT-1

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Lud3kDT
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 01 lip 2018, 20:37

RODE NT-1

Post autor: Lud3kDT » niedziela 01 lip 2018, 20:53

Witam.

Nie wiem czy dobry dział z góry przepraszam.

Otóż zamierzam kupić mikrofon RODE NT-1 z wejściem XRL i podpiąć go do FOCUSRITE SCARLETT 2I4 dodatkowo dwa monitory JBL LSR305 i mam ten problem że nie wiem jak to podpiąć czy muszę kupić jakieś kable i czy jest to dobra konfiguracja waszym zdaniem.

powód tej kombinacji jest taki że dużo korzystam z voip i chce mieć coś porządniejszego na dodatek lubię słuchać muzyki i stąd te głośniki słuchawki mam AKG K550 MKII. Z góry dziękuje za pomocne opinię.

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 920
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: RODE NT-1

Post autor: PWA » niedziela 01 lip 2018, 21:44

Jeżeli planujesz kupić Rode NT-1 Kit, to w zestawie znajduje się kabel symetryczny XLR, więc nic nie musisz kupować. Wpinasz mikrofon do wejść 1 lub 2 na froncie interfejsu i włączasz zasilanie 48V.
Wejścia symetryczne TSR w JBLach łączysz kablami TRS 6,3 z wyjściami symetrycznego interfejsu 1 i 2. Kable będziesz musiał dokupić, ponieważ nie ma ich na wyposażeniu interfejsu i głośników. Za pomocą oprogramowania dołączonego do interfejsu konfigurujesz routing sygnału audio i sposób działania wyjść zasilających sygnałem głośniki.
" czy jest to dobra konfiguracja waszym zdaniem" - dobra do czego?

Lud3kDT
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 01 lip 2018, 20:37

Re: RODE NT-1

Post autor: Lud3kDT » niedziela 01 lip 2018, 21:54

Dziękuje za szybką odpowiedz mówiąc dobra miałem na myśli czy nie będzie problemów w tej konfiguracji ale widzę że nie.

Wiem co chciałem wiedzieć dziękuje :)

ODPOWIEDZ