Jaki Interfejs audio studyjny Polecacie

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
czarek1995
Posty: 11
Rejestracja: sobota 28 mar 2020, 19:39

Jaki Interfejs audio studyjny Polecacie

Post autor: czarek1995 » niedziela 29 mar 2020, 13:25

Witam mam parę pytań szukam dobrego interfejsu audio studyjnego oprócz Focusrite Scarlett
ważne żeby maił dobre preampy mikrofonowe i wejście linowe i wejścia mikrofonowe nie musi być jedno
fajnie jak by było wiecej i żeby interfejs był kompatybilny z windowsem 10 home i jeszcze jedno pytanie jakie sterowniki używać do interfejsu usb czy wystarczy sterownik ASIO4ALL czy nie musi być

Budżet to 1600zł

Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 09 lut 2020, 21:27

Re: Jaki Interfejs audio studyjny Polecacie

Post autor: BowHunter » niedziela 29 mar 2020, 14:05

PreSonus ma bardzo dobre preampy. Sam korzystałem z PreSonusa Studio 26 starszej wersji i wiem. Mogę polecić z czystym sercem. Współpracuje z własnym sterownikiem Universal Control. Urządzenia PreSonusa nie lubią się zbytnio z Asio4All. Nie wiem jak na Windzie, ja korzystam z Maca i nie miałem z nim żadnych problemów i działał bez sterów. Co prawda mój rozpadł się, ale sam kupiłem go używanego i pewnie był już z 3 lub 4 ręki.

Za 1600 kupisz PreSonus'a Studio 1810c, który spełnia wszystkie wymienione przez Ciebie oczekiwania łącznie z dwoma wyjściami słuchawkowymi.
Determinacja podstawą sukcesu...

ODPOWIEDZ