głosniki

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
janooo
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2021, 16:45

głosniki

Post autor: janooo » poniedziałek 05 kwie 2021, 16:52

Czesc

zajmuje sie produkcja muzyki, pracuje tylko na sluchawkach, poniewaz mam fatalny glosnik.
na dniach kupie scarletta 2i2 3rd gen, m.i.n do gitary tez i poszukuje teraz monitorow studyjnych (mniej wiecej 2000zł) - bo chyba to jest najlepszy wybor do tego czym sie zajmuje, po wiekszym reaserchu wydaje mi sie, ze najlepszym wyborem sa yamaha hs8, wiem jaka jest roznica miedzy hifi a monitorami studyjnymi, ale czy bez problemu moge one mi sluzyc rowniez do sluchania muzy na codzien w pokoju? pokoj jakos 15m2 i nie wiem czy w tym wypadku glosniki nie sa takze za duze, dzieki

Awatar użytkownika
Darek
Posty: 74
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: głosniki

Post autor: Darek » wtorek 06 kwie 2021, 20:54

Te Yamaszki są dobrym wyborem, a co do słuchania na nich muzyki na codzień, to właśnie o to chodzi, by słuchać na nich mistrzowskich realizacji muzyki w jakiej gustujesz i sam tworzysz. Przez ich częste słuchanie, nauczysz się ich brzmienia i swoje produkcje będziesz wtedy mógł porównywać brzmieniowo do swoich wzorców.
Co do wielkości pokoju to jak najbardziej się podpisuję.

ODPOWIEDZ