Jak naprawic uszczelkę głośnika?

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

Jak naprawic uszczelkę głośnika?

Post autor: tigergold » środa 15 gru 2021, 16:11

Przeprowadzaliśmy się. Były dobrze zabezpieczone. Membrany na pewno nie dotykały niczego gdy były w kartonach. Odpakowalem i zobaczyłem, że w jednym głośniku uszczelka jest odklejona/oderwana u góry. Jak najlepiej to naprawić? Obrazek
For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

Re: Jak naprawic uszczelkę głośnika?

Post autor: tigergold » piątek 17 gru 2021, 14:51

Dwadzieścia lat temu byłoby tu dwadzieścia komentarzy już :mrgreen: Czy EiS ma grupę na fejsie może?

Dziś zainstalowałem te monitory przy biurku, podłączyłem i przetestowałem - ten trafiony gra jakby nigdy nic. Nie jestem jakimś turbo estetą i wizualnie mi to pęknięcie nie przeszkadza. Ino z tak czysto technicznej perspektywy, czy ta szczelina teraz jakoś tam nie przeszkadza w ciśnieniach jak membrana pracuje i nie pogarsza to teoretycznie dźwięku? Różnicy nie słyszę, ale ja już coraz mniej w ogóle słyszę ;)
For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

ODPOWIEDZ