Nagrania audio w EchoMia MIDI

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
Krzyśko!
Posty: 255
Rejestracja: piątek 24 wrz 2004, 00:00

Nagrania audio w EchoMia MIDI

Post autor: Krzyśko! » piątek 24 wrz 2004, 23:46

Witam! Mam kartę EchoMiaMIDI. Jak w Cubase SX nagrać instr.VST jako audio bez podłączania kabli do karty? Czyli to co słyszę, to nagrywam (tak jak było w Audigy). Pomóżcie!
[addsig]
Tam sięgaj, gdzie wzrost nie sięga... :-)

Awatar użytkownika
Groover
Posty: 1096
Rejestracja: niedziela 02 mar 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Nagrania audio w EchoMia MIDI

Post autor: Groover » piątek 24 wrz 2004, 23:52

...Witam! Mam kartę EchoMiaMIDI. Jak w Cubase SX nagrać instr.VST jako audio bez podłączania kabli do karty? Czyli to co słyszę, to nagrywam (tak jak było w Audigy). Pomóżcie!

...

**********************



ależ... robisz to "offlajnowo". Zaznaczasz ślad opcją SOLO i exportujesz/zgrywasz do pliku, po czym możesz zainportować zgrany plik do projektu.



Pozdro

Groover
nowe portale:
www.PortalStudyjny.pl, www.PortalKlawiszowy.pl, www.PortalGitarowy.pl

Awatar użytkownika
Krzyśko!
Posty: 255
Rejestracja: piątek 24 wrz 2004, 00:00

Re: Nagrania audio w EchoMia MIDI

Post autor: Krzyśko! » piątek 24 wrz 2004, 23:58

......Witam! Mam kartę EchoMiaMIDI. Jak w Cubase SX nagrać instr.VST jako audio bez podłączania kabli do karty? Czyli to co słyszę, to nagrywam (tak jak było w Audigy). Pomóżcie!

...

**********************



ależ... robisz to "offlajnowo". Zaznaczasz ślad opcją SOLO i exportujesz/zgrywasz do pliku, po czym możesz zainportować zgrany plik do projektu.



Pozdro

Groover...

**********************



Dzięki. A nie da rady zrobić tak, że puszczam ścieżkę VST, włączam record na ścieżce audio i po sprawie? Takie przyzwyczajenia z czasów Audigy...:) Kombinowanie z mikserem Cubase'a nie pomoże?



pozdr.KD

Tam sięgaj, gdzie wzrost nie sięga... :-)

Awatar użytkownika
Groover
Posty: 1096
Rejestracja: niedziela 02 mar 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Nagrania audio w EchoMia MIDI

Post autor: Groover » sobota 25 wrz 2004, 11:37

Dzięki. A nie da rady zrobić tak, że puszczam ścieżkę VST, włączam record na ścieżce audio i po sprawie? Takie przyzwyczajenia z czasów Audigy...:) Kombinowanie z mikserem Cubase'a nie pomoże?

## MIA nie ma mozliwosci krosowania wewnętrznego. Zawsze możesz wrócić do Audigy



Pozdro

Groover
nowe portale:
www.PortalStudyjny.pl, www.PortalKlawiszowy.pl, www.PortalGitarowy.pl

Awatar użytkownika
allajah
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2005, 00:00

Re: Nagrania audio w EchoMia MIDI

Post autor: allajah » środa 22 cze 2005, 19:33

Audigy...:) Kombinowanie z mikserem Cubase'a nie pomoże?

## MIA nie ma mozliwosci krosowania wewnętrznego. Zawsze możesz wrócić do Audigy



:) A uzmyslow mi cos - mam uklad mikrofon>preamp>mixer>karta.

oraz karta>mixer>monitory...(takie lancuchy). W zasadzie chcialbym sie nagrywac, slyszac sie w sluchawkach, z tym ze nagrywam z podkladem ;(

Jakies logiczne rozwiazanie potrzebne jest. Sprzet : Echo Mia Midi, Tapco Mackie 6306, Fatman 1, MXL, AKG 240...



Dzieki z gory ;)

Awatar użytkownika
allajah
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2005, 00:00

Re: Nagrania audio w EchoMia MIDI

Post autor: allajah » sobota 25 cze 2005, 19:09

Dzieki z gory ;) ...

**********************

Problemos samos sie rozwiazalos - piknie brzmi to :)



Dzieki

ODPOWIEDZ