Ubezpieczenie instrumentu

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Ubezpieczenie instrumentu

Post autor: mr-hammond » poniedziałek 25 kwie 2005, 23:43

Witajcie nie znalałem na forum podobnego tematu a chciałbym sie dowiedziec czy cos takiego istnieje , jak to wyglada z opłatami i jaką firme polecacie , po tym jak pewien znajomy miał wypadek i virusy i inne poszły z trzaskiem a razem z tym wszystkim samochód do kasacji zaczynam sie zastanawiac nad ubezpieczeniem gratów .


Awatar użytkownika
minimalmusic
Posty: 270
Rejestracja: wtorek 06 maja 2003, 00:00

Re: Ubezpieczenie instrumentu

Post autor: minimalmusic » wtorek 26 kwie 2005, 01:52

niestety nie podam zadnych szczegolow, ale wiem ze jest to mozliwe na 100%..

swego czasu sam sie nad tym zastanawialem, wszystko zalezy od czego chcesz ubezpieczyc swoj sprzet.. przed kradzieza (i tu musisz dokladnie okreslic gdzie sprzet 'przebywa', czy jest mobilny - jesli tak, to czym i jak go transportujesz ..) , zniszczeniem (sposob naturalny, ingerencja osob z zewnatrz, powodzie, pozary i inne ;] ..) ,.. i tak dalej ...



ja przestalem wozic ze soba sprzet, dlatego jestem o niego troche bardziej spokojny .. chata jest ubezpieczona i to wystarczy ..

Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Ubezpieczenie instrumentu

Post autor: mr-hammond » wtorek 26 kwie 2005, 06:43

W sumie to najlepiej było by przed zniszczeniem , chodzi mi po głowie cały czas motyw wypadku gdzie instrumenty sie do niczego nie nadają a ja zostaje z niczym .

oczywiscie na wszystko jeździ w case ale podczas wypadku to róznie bywa.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos cos wie

PAWEŁ

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Ubezpieczenie instrumentu

Post autor: Zbynia » wtorek 26 kwie 2005, 10:38

dowiedz sie np.w pzu

to jest twoje narzedzie pracy i masz prawo je ubezpieczyc jak i tez zrobisz to bez najmniejszych problemów(chyba ze cos znowu zmienili)

3Head
Posty: 433
Rejestracja: środa 28 lip 2004, 00:00

Re: Ubezpieczenie instrumentu

Post autor: 3Head » wtorek 26 kwie 2005, 23:49

Istnieje nawet mozliwosc ubezpieczenia wlasnych wlosow , wiec instrument...

pemark
Posty: 81
Rejestracja: niedziela 14 kwie 2002, 00:00

Re: Ubezpieczenie instrumentu

Post autor: pemark » środa 27 kwie 2005, 14:04

Czy znasz kogoś kto ma ubezpieczone instrumenty?Ja osobiście nie znam.Wiesz dlaczego?-bo jakbyś chciał spełnić wszystkie wymagania i zalecenia ubezpieczyciela,to kosztowałoby to tyle,że można by chyba kupić nowy zestaw(sprawdż u lokalnego doradcy ubezpieczeniowego).On napewno nic nie będzie wiedział na ten temat i odśle Cię do swojego przełożonego.

Awatar użytkownika
minimalmusic
Posty: 270
Rejestracja: wtorek 06 maja 2003, 00:00

Re: Ubezpieczenie instrumentu

Post autor: minimalmusic » czwartek 28 kwie 2005, 03:01

w tym ustepie kolega ma niestety kupe racji ..

znam ludzi, ktorzy maja ubezp. sprzety, ale trzymaja je w twierdzy.

ja dalem sobie spokoj, poniewaz byly tylko dwa wyjscia - albo spelnisz wymagania firm ubezp. (co mijalo sie z celem, bo kazali mi sprzet szczelnie zamknac w strzezonej wieży z fosą) , albo trzeba bylo placic rocznie sume przekraczajaca wartosc sprzetu, zeby to oni zgodzili sie na moje warunki..

Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Ubezpieczenie instrumentu

Post autor: mr-hammond » czwartek 28 kwie 2005, 21:16

...w tym ustepie kolega ma niestety kupe racji ..

znam ludzi, ktorzy maja ubezp. sprzety, ale trzymaja je w twierdzy.

ja dalem sobie spokoj, poniewaz byly tylko dwa wyjscia - albo spelnisz wymagania firm ubezp. (co mijalo sie z celem, bo kazali mi sprzet szczelnie zamknac w strzezonej wieży z fosą) , albo trzeba bylo placic rocznie sume przekraczajaca wartosc sprzetu, zeby to oni zgodzili sie na moje warunki.....

**********************

Czy móglbyś napisać coś więcej o ich warunkach ubezpieczania instrumentów i jaki jest roczny kosz ich warunków .


Awatar użytkownika
minimalmusic
Posty: 270
Rejestracja: wtorek 06 maja 2003, 00:00

Re: Ubezpieczenie instrumentu

Post autor: minimalmusic » piątek 29 kwie 2005, 14:36

Czy móglbyś napisać coś więcej o ich warunkach ubezpieczania instrumentów i jaki jest roczny kosz ich warunków .

...

**********************



nie moge odpowiedziec na Twoje pytanie, chyba ze mam sklamac..

Musisz udac sie do najblizszego oddzialu jakiejkolwiek firmy ubezp., opisac im swoj przypadek i czekac na 'wycene' ..

ja wozilem ze soba dwie walizki, o wartosci ok 20k zl i pomijajac ich dodatkowe warunki 'strzezenia przeze mnie tych walizek' mialem placic rocznie jakies 8k zl..

Małgorzata Music
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2018, 16:35

Re: Ubezpieczenie instrumentu

Post autor: Małgorzata Music » poniedziałek 01 paź 2018, 16:36


ODPOWIEDZ