NI Komplete 5 - rejestracja

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
Stiwi
Posty: 51
Rejestracja: środa 26 lut 2003, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: Stiwi » piątek 15 sie 2008, 00:46

A co zrobic jeśli zakupiony na ebay soft komplete5 i kore 2 był zarejstrowany a poprzedni właściciel nie chce wysłać faksu do NI o zmianie właściciela co pozwoliło by na dokonczenie rejstracjii?

Awatar użytkownika
Soundscape
Posty: 2054
Rejestracja: czwartek 15 mar 2007, 00:00
Kontakt:

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: Soundscape » piątek 15 sie 2008, 09:11

...A co zrobic jeśli zakupiony na ebay soft komplete5 i kore 2 był zarejstrowany a poprzedni właściciel nie chce wysłać faksu do NI o zmianie właściciela co pozwoliło by na dokonczenie rejstracjii?...
**********************
Jak to nie chce?! To jest jego obowiązek, jeśli sprzedał Ci soft. Jaja sobie niektórzy robią...Jeśli masz dowód odkupienia softu, to napisz do supportu NI od rejestracji co można zrobić.

Awatar użytkownika
OlimpRecordsStudio
Posty: 145
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2006, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: OlimpRecordsStudio » piątek 15 sie 2008, 19:35

A jak to jest przy przeinstalowaniu systemu??
Muzyk i realizator dźwięku.
www.unistersound.pl i www.bezimienni.com

Awatar użytkownika
heathenichaer
Posty: 234
Rejestracja: niedziela 12 sie 2007, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: heathenichaer » sobota 16 sie 2008, 14:14

Dobrze główkujesz - żadnych znaków PL...
**********************
heh, dzięki, czyli nie jestem sam,

ale to dziwna sprawa, przecież prócz naszych rodaków, hiszpanie, ruskie i mnóstwo innych mają "nie angielskie znaki" w nazwiskach. NI sami sobie zamykają najwygodniejszy kanał dystrybucji produktu

Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty - Émile Zola
@
dsi evolver, waldorf blofeld, bcr2000, m-audio fw 410, krk rp 6 g2, akg 271 studio, rode m3

Awatar użytkownika
heathenichaer
Posty: 234
Rejestracja: niedziela 12 sie 2007, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: heathenichaer » sobota 16 sie 2008, 14:14

w ogóle są jacyś dziwni, problemy też robią z mejlami z demo na polskie skrzynki, echh... a później niektórzy się dziwią że takie H2O się rozwija.....
Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty - Émile Zola
@
dsi evolver, waldorf blofeld, bcr2000, m-audio fw 410, krk rp 6 g2, akg 271 studio, rode m3

Awatar użytkownika
Pan_Jabu
Posty: 1190
Rejestracja: wtorek 29 maja 2007, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: Pan_Jabu » sobota 16 sie 2008, 15:54

Kupowałem nie raz w ich sklepie, mając polską literę w nazwisku na karcie. Nie raz ściągałem demo, mając polskiego emaila. Żadnych problemów. Problemy mają polskie darmowe skrzynki, które traktują emaile z NI jako spam.

Awatar użytkownika
heathenichaer
Posty: 234
Rejestracja: niedziela 12 sie 2007, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: heathenichaer » niedziela 17 sie 2008, 12:31

...Kupowałem nie raz w ich sklepie, mając polską literę w nazwisku na karcie. Nie raz ściągałem demo, mając polskiego emaila. Żadnych problemów. Problemy mają polskie darmowe skrzynki, które traktują emaile z NI jako spam....
**********************
hmmm w takim razie "wina" leży po stronie banku (pewnie spowodowana kwestiami bezpieczeństwa, więc może i dobrze) który nieautoryzuje transakcji

a co do maili to są różne wytłumaczenia, już żeśmy na ten temat dyskutowali
Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty - Émile Zola
@
dsi evolver, waldorf blofeld, bcr2000, m-audio fw 410, krk rp 6 g2, akg 271 studio, rode m3

Awatar użytkownika
Lalone
Posty: 143
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: Lalone » niedziela 17 sie 2008, 17:10

......Kupowałem nie raz w ich sklepie, mając polską literę w nazwisku na karcie. Nie raz ściągałem demo, mając polskiego emaila. Żadnych problemów. Problemy mają polskie darmowe skrzynki, które traktują emaile z NI jako spam....
**********************

Obsluga i wspracie klienta w NI jest naprade OK. Jednej rzeczy jednak zupelnie nie moge zrozumiec: dlaczego nie mozna kupic upgread'u programu u lokalnego dealera? dlaczego to musi isc przez ich sklep netowy???

nie kazdy chce/moze placic karta via net.

Awatar użytkownika
Pan_Jabu
Posty: 1190
Rejestracja: wtorek 29 maja 2007, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: Pan_Jabu » niedziela 17 sie 2008, 18:17

.........Kupowałem nie raz w ich sklepie, mając polską literę w nazwisku na karcie. Nie raz ściągałem demo, mając polskiego emaila. Żadnych problemów. Problemy mają polskie darmowe skrzynki, które traktują emaile z NI jako spam....
**********************

Obsluga i wspracie klienta w NI jest naprade OK. Jednej rzeczy jednak zupelnie nie moge zrozumiec: dlaczego nie mozna kupic upgread'u programu u lokalnego dealera? dlaczego to musi isc przez ich sklep netowy???

nie kazdy chce/moze placic karta via net. ...
**********************

W Audiofactory widzę w ofercie upgrade'y, chociażby do pierwszego z brzegu Absyntha. Więc przynajmniej teoretycznie można, chyba że miałeś na myśli to, że w praktyce ich nie ma?

Awatar użytkownika
KAFEL
Posty: 713
Rejestracja: poniedziałek 04 sie 2003, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: KAFEL » poniedziałek 18 sie 2008, 09:17

nie kazdy chce/moze placic karta via net. ...
**********************
Wirtualne instrumenty ..... za wirtualne pieniądze Jak już w to wszedłeś to spróbuj się dostosować. To nie boli i wbrew pozorom jest bardziej bezpieczne od wieczornego wyjścia do kiosku z dychą w kieszeni.

ODPOWIEDZ