Jak nie Absynth to co?

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
stereoakapitt
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 21 sie 2003, 00:00

Jak nie Absynth to co?

Post autor: stereoakapitt » niedziela 12 paź 2003, 16:25

Jezeli na absynthcie sie nieda grac na klawiaturze komputera to jaki najlepszy program polecilibyscie wlasnie do takiej zabawy?
Interesuje sie motoryzacja, ochrona srodowiska i dobra kuchnia.

Krizz
Posty: 263
Rejestracja: sobota 09 lis 2002, 00:00
Kontakt:

Re: Jak nie Absynth to co?

Post autor: Krizz » niedziela 12 paź 2003, 21:30

...Jezeli na absynthcie sie nieda grac na klawiaturze komputera to jaki najlepszy program polecilibyscie wlasnie do takiej zabawy?...

**********************

Rezygnujesz z Absyntha bo ne da się grać w nim na klawiaturze?

Nie mam słów... poszukaj jakiegoś virtualnego keyboardu, który pozwoli grac na klawiaturze w dowolnym softsynthcie.

Awatar użytkownika
cichydd
Posty: 624
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2002, 00:00

Re: Jak nie Absynth to co?

Post autor: cichydd » niedziela 12 paź 2003, 21:38

www.kvr-vst.com



Tu znajdziesz opisy wszystkich softsyntów łącznie z linkami do nich. Wiele z nich to freeware.

Awatar użytkownika
Dobmatt
Posty: 462
Rejestracja: środa 13 mar 2002, 00:00

Re: Jak nie Absynth to co?

Post autor: Dobmatt » niedziela 12 paź 2003, 22:09

Troche mnie dziwi, ze zdecydowales sie na zakup tak drogiego i zaawansowanego instrumentu nie sprawdziwszy jego dzialania uprzednio. Wiekszosc wirtualnych instrumentow dziala pod wplywem polecen MIDI wysylanych z klawiatury kontrolera, a nie QWERTY. Operowanie instrumentem klasy Absynth przy pomocy guzikow jest rozwiazaniem, ktorego nawet nie chce komentowac. Przeciez jest tyle innych zawodow, np. pszczelarstwo ...



MD.
Wlasciciel studia nagraniowego Youtopia w Edmonton, Kanada, tamze mieszkajacy na stale od 1985. Od 1997 staly wspolpracownik magazynu EiS, specjalizujacy sie w testach i recenzjach hardware i software dla produkcji studyjnej.

Awatar użytkownika
Tadeo
Posty: 1609
Rejestracja: piątek 31 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Jak nie Absynth to co?

Post autor: Tadeo » niedziela 12 paź 2003, 23:11

...Jezeli na absynthcie sie nieda grac na klawiaturze komputera to jaki najlepszy program polecilibyscie wlasnie do takiej zabawy?...

**********************

Kolega sobie żartuje.

Awatar użytkownika
krezul
Posty: 42
Rejestracja: piątek 03 maja 2002, 00:00

Re: Jak nie Absynth to co?

Post autor: krezul » poniedziałek 13 paź 2003, 00:21

...Jezeli na absynthcie sie nieda grac na klawiaturze komputera to jaki najlepszy program polecilibyscie wlasnie do takiej zabawy?...

**********************






R.B.
Posty: 320
Rejestracja: czwartek 05 gru 2002, 00:00

Re: Jak nie Absynth to co?

Post autor: R.B. » poniedziałek 13 paź 2003, 08:51

...Jezeli na absynthcie sie nieda grac na klawiaturze komputera to jaki najlepszy program polecilibyscie wlasnie do takiej zabawy?...

**********************

klawiature midi se kup i będzie grało jak cholera!
Jestem muzykiem z zawodu. Muzyka kręci się cały czas do okoła mnie i ostatnio fascynuje mnie nagrywanie muzy w swoim małym studiu domowym.

Awatar użytkownika
KamilFX
Posty: 217
Rejestracja: środa 30 paź 2002, 00:00

Re: Jak nie Absynth to co?

Post autor: KamilFX » poniedziałek 13 paź 2003, 09:00

klawiature midi se kup i będzie grało jak cholera!...

**********************

A no właśnie ja nie wiem po co komu jakikolwiek program bez klawiatury MIDI. Przecież na klawiaturze od komputera to żadna porządna rzecz nie powstanie. Jejku co by było gdybym miał grać solówki na QWERTY.

Nie ma co

Awatar użytkownika
stereoakapitt
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 21 sie 2003, 00:00

Re: Jak nie Absynth to co?

Post autor: stereoakapitt » poniedziałek 13 paź 2003, 12:35

Zaszlo male nieporozumienie, za ktore przepraszam, moim celem nie bylo to aby robic profesjonalna muzyke na klawiaturze komputera, lecz zagrac krotki kawalek jakiegos dzwieku na podklad do strony internetowej. Chcialem to zagrac na "testowej" wersji absyntha ale dowiedzialem sie ze nie da sie zagrac na klawiaturze, wiec poprosilem o jakis inny darmowy programik na ktorym da sie to zrobic.
Interesuje sie motoryzacja, ochrona srodowiska i dobra kuchnia.

Awatar użytkownika
belcanto
Posty: 150
Rejestracja: piątek 05 wrz 2003, 00:00

Re: Jak nie Absynth to co?

Post autor: belcanto » poniedziałek 13 paź 2003, 13:07

Zaproponuję ci Synth 1 jest to bardzo ciekawa wtyczka, a co za tym idzie darmowa...

-------------------------------------><---------------------------------------

belcanto

ODPOWIEDZ