Ableton instalacja wtyczek

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
Helium
Posty: 26
Rejestracja: piątek 22 cze 2012, 00:00

Ableton instalacja wtyczek

Post autor: Helium » środa 05 wrz 2012, 09:36

Witam. Czy mógłby mi ktos wytłumaczyć jak zainstalowac wtyczki żeby ableton je wykrywał?? Byc może robie cos źle wiec powiem jak ja to robię. Tworzę nowy katalog np. vst w katalogu programfiles/ableton i wsztskie wtyczki instaluje do katalogu vst. W programie ustawiam w opcjach żeby wtyczki pobierał sobie z katalogu programfiles/ableton/vst. Mam tez wtyczki juz rozpakowane z plikem dll i te tez nie działają tzn. live ich nie wykrywa. Może przyczyną jest moja piracka wersja win 7. Proszę o pomoc.


Awatar użytkownika
Helium
Posty: 26
Rejestracja: piątek 22 cze 2012, 00:00

Re: Ableton instalacja wtyczek

Post autor: Helium » środa 05 wrz 2012, 12:34

...Witam. Czy mógłby mi ktos wytłumaczyć jak zainstalowac wtyczki żeby ableton je wykrywał?? Byc może robie cos źle wiec powiem jak ja to robię. Tworzę nowy katalog np. vst w katalogu programfiles/ableton i wsztskie wtyczki instaluje do katalogu vst. W programie ustawiam w opcjach żeby wtyczki pobierał sobie z katalogu programfiles/ableton/vst. Mam tez wtyczki juz rozpakowane z plikem dll i te tez nie działają tzn. live ich nie wykrywa. Może przyczyną jest moja piracka wersja win 7. Proszę o pomoc....


Nikt nic nie wie??

Awatar użytkownika
lukashhh1
Posty: 363
Rejestracja: środa 02 sty 2008, 00:00
Lokalizacja: Otwock

Re: Ableton instalacja wtyczek

Post autor: lukashhh1 » środa 05 wrz 2012, 13:51

......Witam. Czy mógłby mi ktos wytłumaczyć jak zainstalowac wtyczki żeby ableton je wykrywał?? Byc może robie cos źle wiec powiem jak ja to robię. Tworzę nowy katalog np. vst w katalogu programfiles/ableton i wsztskie wtyczki instaluje do katalogu vst. W programie ustawiam w opcjach żeby wtyczki pobierał sobie z katalogu programfiles/ableton/vst. Mam tez wtyczki juz rozpakowane z plikem dll i te tez nie działają tzn. live ich nie wykrywa. Może przyczyną jest moja piracka wersja win 7. Proszę o pomoc....


Nikt nic nie wie??...
 


Najlepiej przenies te wtyczki w jakies innemiejsce i spróbuj jeszcze  raz.


Jeżeli nawet LIVE masz spiracony, musi to działać ;)


Produkcja muzyczna: Progressive House,Progressive Trance, Chillout. MAC MINI i5 16GB 256GB
FOCUSRITE SCARLETT18i20 2nd Gen, 2x JBL LSR305, ALESIS Q49, KORG NANOCONTROL, SM PRO NANOPATCH 2, SINN7 DAS MIC, NOVATION MININOVA.

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Ableton instalacja wtyczek

Post autor: Zbynia » środa 05 wrz 2012, 18:23

a w ustawieniach live dobry katalog masz wskazany?(nie znam tego softu natyle ale kazdy z którym pracowałem takie ustawienie miał)


Medianta
Posty: 54
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 00:00

Re: Ableton instalacja wtyczek

Post autor: Medianta » środa 05 wrz 2012, 21:34

A klikałeś Rescan?

Awatar użytkownika
Helium
Posty: 26
Rejestracja: piątek 22 cze 2012, 00:00

Re: Ableton instalacja wtyczek

Post autor: Helium » środa 05 wrz 2012, 22:44

...A klikałeś Rescan?... 




Zainstalowałem na nowo system i live. Wybrałem inny katalog i tyłek. Rescan tez robiłem. Nie wiem co jest grane.


Awatar użytkownika
Helium
Posty: 26
Rejestracja: piątek 22 cze 2012, 00:00

Re: Ableton instalacja wtyczek

Post autor: Helium » środa 05 wrz 2012, 22:45

...
...A klikałeś Rescan?... 




... tyłek...


Widzę, że jest cenzura hehe


Awatar użytkownika
Helium
Posty: 26
Rejestracja: piątek 22 cze 2012, 00:00

Re: Ableton instalacja wtyczek

Post autor: Helium » czwartek 06 wrz 2012, 19:50

Dwie wtyczki juz rozpakowane z plikami dll działają (tylko dwie) ale te co sie instaluje nadal nie chcą:(


Awatar użytkownika
orbita
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 27 lut 2007, 00:00

Re: Ableton instalacja wtyczek

Post autor: orbita » czwartek 06 wrz 2012, 21:28

...Dwie wtyczki juz rozpakowane z plikami dll działają (tylko dwie) ale te co sie instaluje nadal nie chcą:(...


******

Mam nadzieję, że użytkownicy tego forum nie popierają piractwa. I moim skromnym zdaniem ten temat powinien wylądować w koszu, o co proszę administratora.


ODPOWIEDZ