CUBASE 11 PRO-PROBLEM Z DŹWIĘKIEM PRZY PLIKACH CPR

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: CUBASE 11 PRO-PROBLEM Z DŹWIĘKIEM PRZY PLIKACH CPR

Post autor: PWA » czwartek 27 maja 2021, 22:45

Zbyszek, ja Ci nic nie podawałem. Przesłałem Ci jedynie link do strony Steinberga z instrukcją, która jest jasna i klarowna. Wystarczy ją wykonać krok po kroku i być może wszystko zadziała. Gwarancji nie ma, bo mówimy o instrumencie i Cubase z przed 12 lat! Ty natomiast napisałeś, że gdzieś tam skopiowałeś folder z presetami, nie koniecznie tam, gdzie wskazuje instrukcja, ale tam, gdzie z jakichś sobie znanych powodów wydawało Ci się, że będzie dobrze... i bezradnie rozkładasz ręce i dziwisz się, że nie działa. No nie działa, bo nie może zadziałać, skoro presety są w innej lokalizacji, niż jest to podane w instrukcji!!!
Nie wiesz co należy zrobić, jeżeli brakuje jakichś folderów na dysku??? Wiesz jak się tworzy foldery w Windows???
Przecież w instrukcji jest podana dokładna docelowa lokalizacja presetów... tak, czy nie?

Zbyszek-muzyk-100
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2021, 00:34

Re: CUBASE 11 PRO-PROBLEM Z DŹWIĘKIEM PRZY PLIKACH CPR

Post autor: Zbyszek-muzyk-100 » piątek 28 maja 2021, 00:50

Piotrek,mam konkretne pytanie teraz.U mnie w laptopie gdzie mam cubase 11 to nie mam tak dokładnie ścieżki tam gdzie mam umieścić HalionOne,mówię teraz o ścieżce tej docelowej co podaje Steinberg,w tym linku od Ciebie.Żebyś mnie dokładnie zrozumiał.Teraz Tu bardzo dokładnie napiszę Ci jaka FAKTYCZNA ŚCIEŻKA w cubase 11 u mnie jest.A więc : C\Program Data\VST XMLs\Steinberg Media Technologies. Przyjrzyj się dobrze że napisałem Ci VST XMLs zamiast (VST 3 Presets) który Ty mi napisałeś,jak również podaje go firma Steinberg.
Piotrek czy ja dobrze rozumem? że obecnie, czyli w folderze Steinberg Media Technologies, który jest w ścieżce : C\Program Data\VST XMLs\Steinberg Media Technologies i tu mam utworzyć folder HalionOne, - a w nim umieścić te (podfoldery) które były w cubase 5 ????- chciałbym Cię dobrze zrozumieć. ;)

Zbyszek-muzyk-100
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2021, 00:34

Re: CUBASE 11 PRO-PROBLEM Z DŹWIĘKIEM PRZY PLIKACH CPR

Post autor: Zbyszek-muzyk-100 » piątek 28 maja 2021, 13:04

Witam,zrobiłem tak jak napisałem ostatnio w poście.Lecz .....niestety....znowu cały czas podczas próby odpalenia moich plików cpr (zrobionych w cubase 5 ) w cubase 11 cały czas mam komunikat typu not found or not load plugins.
Może się mylę ale uważałem że TYM RAZEM poprawnie skopiowałem ten folder.

Zbyszek-muzyk-100
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2021, 00:34

Re: CUBASE 11 PRO-PROBLEM Z DŹWIĘKIEM PRZY PLIKACH CPR

Post autor: Zbyszek-muzyk-100 » piątek 28 maja 2021, 21:40

Drogi Piotrze,widzę że ostatnio chyba jesteś bardzo zajęty,bo rzadko mi odpisujesz.

W takim razie już nie będę Ci przeszkadzał.

Jeżeli nie będziesz mógł mi odpisać co dalej, - to ja odinstaluję tego Cubase 11 bo już mam go dosyć,a po za tym mam problem ze sterownikiem AsioAll.Zupełny brak dźwięku w cubase 11.

Szkoda że Cię dzisiaj nie było.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: CUBASE 11 PRO-PROBLEM Z DŹWIĘKIEM PRZY PLIKACH CPR

Post autor: PWA » sobota 29 maja 2021, 20:48

Zbyszek-muzyk-100 pisze:
piątek 28 maja 2021, 13:04
not load plugins.
Nie rozumiem... przecież HalionOne ładował Ci się poprawnie. Czy w tej chwili masz problem z jego ładowaniem? Czy używasz jeszcze innych instrumentów w tym projekcie?

Zbych41
Posty: 1
Rejestracja: piątek 09 wrz 2022, 10:34

Re: CUBASE 11 PRO-PROBLEM Z DŹWIĘKIEM PRZY PLIKACH CPR

Post autor: Zbych41 » piątek 09 wrz 2022, 10:41

Jest to problem, który ma większość użytkowników. Pliki CPR zostały utworzone, gdy program został uruchomiony po raz pierwszy. Jeśli otworzysz je przy użyciu starszych wersji programu, nie będą się one otwierać. Możesz spróbować pobrać nową wersję oprogramowania i ponownie zapisać plik CPR ale jako archiwum.

sorrybro7800
Posty: 1
Rejestracja: piątek 24 lut 2023, 10:15

Re: CUBASE 11 PRO-PROBLEM Z DŹWIĘKIEM PRZY PLIKACH CPR

Post autor: sorrybro7800 » piątek 24 lut 2023, 10:17

Can you manually make copies of each audio file into a new location? Then a copy of the project file and try linking to the new audio to that new project? If you can manually make an archive try opening that entire thing on a new system. I’m happy to even try opening the session here if you need.

momix apk




indigocard.xyz

ODPOWIEDZ