Czy ktoś może mi pomóc skonfigurować mój Emu Proteus 2000 w Logic Pro X?

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
hinteshbro7
Posty: 1
Rejestracja: piątek 07 sie 2020, 11:17

Czy ktoś może mi pomóc skonfigurować mój Emu Proteus 2000 w Logic Pro X?

Post autor: hinteshbro7 » piątek 07 sie 2020, 11:45

Mam pytanie. Mój Proteus 2000 jest podłączony przez interfejs midi 1x1 do koncentratora USB, do którego jest również podłączona moja klawiatura midi. W Logic Pro X skonfigurowałem zewnętrzny kanał instrumentu. Mam podłączony dźwięk do mojego Focusrite 2i2.

Mój problem: mogę odsłuchać dźwięki łatek za pomocą przycisku „odsłuchanie” i dobrze usłyszeć dema. Kiedy uderzam w klawisze na mojej klawiaturze, chociaż zawsze gra ten sam patch (zakładam pierwszy?). Nawet kiedy przewijam ścieżki i odsłuchuję inne, kiedy faktycznie naciskam klawisz na klawiaturze, za każdym razem gra ten sam patch.

Każda pomoc jest bardzo ceniona.

barbarahansen
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 12 sty 2021, 12:17

Re: Czy ktoś może mi pomóc skonfigurować mój Emu Proteus 2000 w Logic Pro X?

Post autor: barbarahansen » wtorek 12 sty 2021, 12:26

Czy odtwarzasz ścieżkę MIDI na kanale, na którym jest włączony wyświetlacz? Wyświetlacz powinien pokazywać, na którym kanale jest skupiony wyświetlacz i elementy sterujące. Upewnij się również, że urządzenie jest ustawione na akceptację sygnału wejściowego dla kanałów midi na używanym porcie midi (MIDI A zamiast B) i że urządzenie działa w odpowiednim trybie, takim jak omni.

RogerEye1253
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2022, 21:00

Re: Czy ktoś może mi pomóc skonfigurować mój Emu Proteus 2000 w Logic Pro X?

Post autor: RogerEye1253 » poniedziałek 30 maja 2022, 21:02

ladicker pisze:
poniedziałek 18 kwie 2022, 09:08
Proteus 2000 ma 2 oddzielne wejścia MIDI z tyłu, A i B. Domyślnie łatka pokazana na ekranie jest przeznaczona dla 1A, czyli tego, którego słuchasz i zmieniasz. Wygląda na to, że masz interfejs podłączony do wejścia MIDI B, co oznacza, że odtwarzasz patch załadowany do 1B zamiast 1A.
Yes, I also need help setting up Emu Proteus 2000

IamCarry
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 05 cze 2022, 06:00

Re: Czy ktoś może mi pomóc skonfigurować mój Emu Proteus 2000 w Logic Pro X?

Post autor: IamCarry » niedziela 05 cze 2022, 06:07

ladicker pisze:
poniedziałek 18 kwie 2022, 09:08
Proteus 2000 ma 2 oddzielne wejścia MIDI z tyłu, A i B. Domyślnie łatka pokazana na ekranie jest przeznaczona dla 1A, czyli tego, którego słuchasz i zmieniasz. Wygląda na to, że masz interfejs podłączony do wejścia MIDI B, co oznacza, że odtwarzasz patch załadowany do 1B zamiast 1A.
Dziękuję za łatwe wyjaśnienie problemu, było to naprawdę pomocne.

fouadwhatsapp
Posty: 1
Rejestracja: sobota 31 gru 2022, 05:19

Re: Czy ktoś może mi pomóc skonfigurować mój Emu Proteus 2000 w Logic Pro X?

Post autor: fouadwhatsapp » sobota 31 gru 2022, 05:25

All these mods are a better choice than the official app which has very few features. I don’t why the developers are not making WhatsApp more comfortable in terms of privacy like Fouad WhatsApp APK
https://fouadwhatsappapk.com/

carlwelch
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 10 sty 2023, 13:29

Re: Czy ktoś może mi pomóc skonfigurować mój Emu Proteus 2000 w Logic Pro X?

Post autor: carlwelch » wtorek 10 sty 2023, 13:33

Writing an essay is a task that most students do not like very much, which is quite understandable and not surprising. If you want to write a better paper, you need to work hard. Even a professional writer will need years of practice to write an outstanding piece. Therefore, it is impossible to write an essay in an hour. It takes a lot of practice to write a good paper. The main reason is that you do not have time to write. There is a deadline, and at this time you need to write a document. If you are looking for time to write an essay and you need enough rest, contact professional cheap essay writing services https://order-essay.org/legal-writing-services

pressing oil
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 02 lut 2023, 07:20

Re: Czy ktoś może mi pomóc skonfigurować mój Emu Proteus 2000 w Logic Pro X?

Post autor: pressing oil » czwartek 02 lut 2023, 11:19

Benteng Machinery has many products,includes cold pressed peanut oil, coconut making machine, mustard oil press machine, oil filter machine, manual oil press machine, soybean oil press machine, oil making machine, sunflower seed extraction, sesame seed oil extraction machine, ect. We are professional oil press machine manufacturer in China.
You are welcome to get in touch with us and tell us your requirement on oil mill.
Henan Benteng Machinery Co., Ltd. is a reputed manufacturer and joint-stock enterprise with import & export rights and mainly produces large and medium-sized oil press machinery, oil filter machine, oil refinery and others equipment.

GreyMatter88
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2023, 17:45

Re: Czy ktoś może mi pomóc skonfigurować mój Emu Proteus 2000 w Logic Pro X?

Post autor: GreyMatter88 » niedziela 02 kwie 2023, 17:48

Want to download the status of your friends on WhatsApp and want more privacy features download this GB WhatsApp
APK Artist

igorbremek
Posty: 4
Rejestracja: sobota 03 cze 2023, 18:51

Re: Czy ktoś może mi pomóc skonfigurować mój Emu Proteus 2000 w Logic Pro X?

Post autor: igorbremek » sobota 03 cze 2023, 19:04

GreyMatter88 pisze:
niedziela 02 kwie 2023, 17:48
Want to download the status of your friends on WhatsApp and want more privacy features download this GB WhatsApp from this list of positive words that start with s by 365 days of positivity.
Thanks for sharing your positive words.

ODPOWIEDZ