Opis programu Logic Delta

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
dakko
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 30 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Opis programu Logic Delta

Post autor: dakko » środa 19 lut 2003, 09:26

Jestem szczęśliwym posiadaczem Delty44, ale niestety opis programu do rejestracji i edycji wielościeżkowej Logic Delta mam tylko po angielsku (280 stron). Czy ktoś może posiada taki opis w języku polskim? Choćby skrócony.
Zespół Piosenki Łagodnej Kameleon. Największy sukces - nasza kompozycja do wiersza J.Kasprowicza "Wiatr gnie sieroce smreki" zdobyła tytuł rajdowej piosenki roku 2002 na XXX Jubileuszowym Ogólnopol. Turystycznym Festiwalu Piosnki Studenckiej BAZUNA 2002

Awatar użytkownika
cichydd
Posty: 624
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2002, 00:00

Re: Opis programu Logic Delta

Post autor: cichydd » środa 19 lut 2003, 11:30

Logic Delta to uproszczona wersja Logic Audio firmy Enagic - szukaj więc instrukcji do niego - niestety sznase są marne - ja nie znam polskiej wersji takiej instrukcji. Jeśli masz jakieś konkretne pytania dotyczące Logica to pytaj mnie na privie.

jajcek
Posty: 3
Rejestracja: piątek 14 lut 2003, 00:00

Re: Opis programu Logic Delta

Post autor: jajcek » poniedziałek 24 lut 2003, 22:34

...Logic Delta to uproszczona wersja Logic Audio firmy Enagic - szukaj więc instrukcji do niego - niestety sznase są marne - ja nie znam polskiej wersji takiej instrukcji. Jeśli masz jakieś konkretne pytania dotyczące Logica to pytaj mnie na privie....

**********************

To może ja spróbuje.

Dopiero zaczynam się bawić Logic-iem i przez to moja wiedza jest znikoma.

Czytałem coś o metronomie - temat który drążyłeś poprzednio.

Mam Logic 5.10. Przy włączeniu nagrywania dla plików audio metronom chodzi zawsze z pogłosem. Można go tylko wyłączyć zupełnie lub słuchać ja drażni ucho. W wersji 5.10 nie zauważyłem Audioinstrumentu 64, który być może miałby z tym coś wspólnego. Może wiesz co z tym zrobić.

Gram troszkę na gitarze, lubię dość ostrą i melodyjną muzyczkę

Awatar użytkownika
cichydd
Posty: 624
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2002, 00:00

Re: Opis programu Logic Delta

Post autor: cichydd » wtorek 25 lut 2003, 11:18

Aby znaleźć instrument 64 musisz w oknie miksera włączyć widok Global. Poza tym drugi klik pochodzi od midi i trzeba go wyłaczyć w opcjach metronomu. Song preferences > metronome > midi click off

jajcek
Posty: 3
Rejestracja: piątek 14 lut 2003, 00:00

Re: Opis programu Logic Delta

Post autor: jajcek » środa 26 lut 2003, 21:07

...Aby znaleźć instrument 64 musisz w oknie miksera włączyć widok Global. Poza tym drugi klik pochodzi od midi i trzeba go wyłaczyć w opcjach metronomu. Song preferences > metronome > midi click off...

**********************



No prawie dobrze, ale pogłos wcale nie znika. Być może jest to wina samej karty dzwiękowej. Ogólnie po włączeniu programu nawet gdy przechodzę do innych okien Windowsa też mam ten pogłos. Samo włączenie programu generuje jakieś dziwactwa. Co to może być.

Gram troszkę na gitarze, lubię dość ostrą i melodyjną muzyczkę

Awatar użytkownika
cichydd
Posty: 624
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2002, 00:00

Re: Opis programu Logic Delta

Post autor: cichydd » środa 26 lut 2003, 23:32

Wyłącz Software monitoring w Audio > Hardware Drivers przy driverze którego używasz.

Awatar użytkownika
dakko
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 30 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Opis programu Logic Delta

Post autor: dakko » czwartek 27 lut 2003, 11:32

No, fajnie, że sobie o Logic'u dyskutujemy. Ja również jestem greenhorn w tym temacie, ale się uczę. Nie mogę otworzyć plików wav zapisywanych przez Logic Deltę, które to wav'y odpowiadają poszczególnym ścieżkom w innych edytorach wav. Posiadam fajny i prosty edytor Nero (po polsku). Ale niestety próby otworzenia w nim pliku zapisanego przez Logica kończąsię komunikatem "Błąd w odczycie pliku"

Może powiecie, co z tym począć?
Zespół Piosenki Łagodnej Kameleon. Największy sukces - nasza kompozycja do wiersza J.Kasprowicza "Wiatr gnie sieroce smreki" zdobyła tytuł rajdowej piosenki roku 2002 na XXX Jubileuszowym Ogólnopol. Turystycznym Festiwalu Piosnki Studenckiej BAZUNA 2002

jajcek
Posty: 3
Rejestracja: piątek 14 lut 2003, 00:00

Re: Opis programu Logic Delta

Post autor: jajcek » czwartek 27 lut 2003, 21:04

...Wyłącz Software monitoring w Audio > Hardware Drivers przy driverze którego używasz....

**********************

Jesteś WIELKI i ciągle rośniesz. Big dzięki. Nara i do usłyszenia

Gram troszkę na gitarze, lubię dość ostrą i melodyjną muzyczkę

ODPOWIEDZ