czy jest taki program?

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
maciek238
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 27 lut 2003, 00:00

czy jest taki program?

Post autor: maciek238 » czwartek 27 lut 2003, 15:50

Mam takie pytanie...



Otóż, czy istnieje program, który potrafi idealnie przerobić mój(męski) głos, na dowolny żeński? Nie musi to być real time, ale wogóle czy jest coś takiego, a jeśli tak, to jak się to nazywa?



Pozdrawiam wszystkich,

którzy przeczytają

Maciek.
Na co dzień elektronik. Hobby: tworzenie muzyki( dance, hip-hop, techno, electronic)

Awatar użytkownika
misiek
Posty: 28
Rejestracja: piątek 10 maja 2002, 00:00

Re: czy jest taki program?

Post autor: misiek » czwartek 27 lut 2003, 16:39



**********************


Awatar użytkownika
cichydd
Posty: 624
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2002, 00:00

Re: czy jest taki program?

Post autor: cichydd » czwartek 27 lut 2003, 17:42

Próbuj różnych pitchshifterów - przy odpowiednich ustawieniach powinno wyjść naturalnie - przy głębszych możesz nagrywać Smerfne Hity. Dobry PitchShifter jest wbudowany W Logic Audio. Jeśli masz SBLive albo Audigy to na pokładzie karty też jest taki efekt.

Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 21
Rejestracja: piątek 15 mar 2002, 00:00

Re: czy jest taki program?

Post autor: Andrzej1 » czwartek 27 lut 2003, 22:53

...Mam takie pytanie...



Otóż, czy istnieje program, który potrafi idealnie przerobić mój(męski) głos, na dowolny żeński? Nie musi to być real time, ale wogóle czy jest coś takiego, a jeśli tak, to jak się to się nazywa?

**********************

Znakomity program firmy Antares "Auto tune "

Na stronie http://www.antarestech.com/ można kiedyś było zciągnąć wersję demo działającą przez 10 dni ,a także w zeszłym roku w Estradzie i Studio był ten program

Awatar użytkownika
Dobmatt
Posty: 462
Rejestracja: środa 13 mar 2002, 00:00

Re: czy jest taki program?

Post autor: Dobmatt » piątek 28 lut 2003, 03:28

Sprawa nie jest tak prosta zeby typowy Pitch Shifter poradzil zadaniu ani nawet Autotune Antaresa, ktory - aczkolwiek znakomity - sluzy nieco innym celom. Natomiast na wlasne uszy slyszalem rezultaty pracy sprzetu TC Electronic (nazwa mi wyleciala teraz z rozumu, ale tam to znajdziesz). Helicon ... cos takiego. Wspominasz o czyms naprawde skutecznym, i to dziala tak, ze mozna zwatpic w zdrowy rozsadek.



Maciej Dobrski.
Wlasciciel studia nagraniowego Youtopia w Edmonton, Kanada, tamze mieszkajacy na stale od 1985. Od 1997 staly wspolpracownik magazynu EiS, specjalizujacy sie w testach i recenzjach hardware i software dla produkcji studyjnej.

ODPOWIEDZ