XP a muzyka

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
KamilFX
Posty: 217
Rejestracja: środa 30 paź 2002, 00:00

XP a muzyka

Post autor: KamilFX » poniedziałek 03 mar 2003, 00:16

Nie wiem może to śmiesznie zabrzmi ale po zainstalowaniu Windows'a XP jakoś tak lepiej zrobilo mi sie z przestrzennością w utworach:-). Czy może ktoś ma podobne zdanie czy tylko to moja wyobraźnia??
Nie ma co

Ja-cek
Posty: 304
Rejestracja: piątek 28 lut 2003, 00:00

Re: XP a muzyka

Post autor: Ja-cek » poniedziałek 03 mar 2003, 08:45

...Nie wiem może to śmiesznie zabrzmi ale po zainstalowaniu Windows'a XP jakoś tak lepiej zrobilo mi sie z przestrzennością w utworach:-). Czy może ktoś ma podobne zdanie czy tylko to moja wyobraźnia??...

**********************

Niewątpliwie, dopiero po założeniu XP udało mi się poprawnie zainstalować moją kartę muzyczną, pod 98 niby się udało, ale coś system nie mógł zadziałać.


[addsig]
www.surogat.pl

Awatar użytkownika
msieczko
Posty: 458
Rejestracja: środa 08 maja 2002, 00:00

Re: XP a muzyka

Post autor: msieczko » poniedziałek 03 mar 2003, 09:20

...lepiej zrobilo mi sie z przestrzennością w utworach:-). Czy może ktoś ma podobne zdanie czy tylko to moja wyobraźnia??...

**********************

gratuluje wyobrazni

ale moglo sie tak stac jezeli jednoczesnie zmieniles program do obrobki dzwieku
[addsig]
Warszawa - 'home' studio

Awatar użytkownika
cichydd
Posty: 624
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2002, 00:00

Re: XP a muzyka

Post autor: cichydd » poniedziałek 03 mar 2003, 10:29

To zależy co masz na mysli. Ale jeśli na przykład odsłuchujesz kawałki pod WMP 9 a wcześniej używałeś np. Winamp to masz racje.

Awatar użytkownika
KamilFX
Posty: 217
Rejestracja: środa 30 paź 2002, 00:00

Re: XP a muzyka

Post autor: KamilFX » poniedziałek 03 mar 2003, 17:06

Fajnie, widzę, że nie tylko ja to zauważylem. Jednak dobrze mieć czasami dobrą wyobraźnie chociaż pomarzyć sobie można no bo co nam innego pozostało w tym naszym państewku;-)
Nie ma co

ODPOWIEDZ